Snubní prsteny - tipy a slevy

Ahoj, s jakým zlatnictvím máte dobré zkušenosti, co se týče snubních prstýnků, ideálně kde mají nejlepší poměr cena/výkon? 😄 Po (až moc) dlouhém rozhodování jsme se s partnerem dobrali k závěru, že prstýnek bude nosit i on, tudíž sháním prstýnky ze zlata a ráda bych, aby si byl pánský s dámským podobný. Narazila jsem na tyto, moc se mi líbí, ale dámský je poměrně široký (4 mm) a navíc jsem tím sáhodlouhým rozhodováním prokaučovala slevu 20 %... 😢 😄 Moje otázky jsou teda následující: 1) Nevíte prosím o nějaké aktuální slevě na snubní prstýnky? 2) Máte zkušenosti s klenotnictvím Eppi, Savicki nebo jiným, kde jste byli spokojeni?
Odpovědět
Ahoj, my máme zlaté z Goldexu. V tu dobu super cena i kvalita, do teď jsou pěkné. I když lehce poškrábané, ale holt je to zlato, je to měkký. Jinak mají na netu myslím slevu kolem 20% a na prodejně nám dávali ještě 5% za platbu v hotovosti, to nevím jestli platí ještě teď 🙂. A šlo si tam i navolit, jestli chce pár prstenů poupravit - šířka, atd.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj @monikaa1996, to je skvělá zpráva, že chcete s manželem nosit prstýnky oba dva! 🤩 Koukni se na následující stránky: https://lily.cz/snubni-prsteny/stredo... Nabízím úplně stejné prsten, jako si přidala na fotce. V nabídce jsou z bílého zlata, ale když zaškrtneš kolonku "Chci změnit vzhled," tak Ti ho zdarma upravím do žluté barvy a nebo změním šířku. 💍 Krom toho, že na webu teď běží sleva 15 %, tak pro naše zákaznice z Beremese mám speciální slevu 15 %! Pokud při objednávce zadáš kód BEREMESE15, tak získáš celkem slevu 30 % (slevy se sčítají). 🔥 Pokud bys potřebovala poradit s čímkoliv dalším, neváhej se na mě obrátit. Moc ráda Ti pomohu.💁‍♀️ S láskou, Liliana💖
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?