Termín svatby 19.6.2010. Najde se tady někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoky najde se někdo se stejným datem?
Odpovědět
Profilova fotka
@fair @mldk @lydusak Tak děvčata, z Brna jsme se vrátili s dobrými zprávami. Hrůzná diagnóza se nepotvrdila a na rezonanci se ukázalo, že má Janíček pod pravým víčkem hemangiom, který by měl časem vymizet. To mu dělá ten otok a místy namodralou barvu. Na kontrolu jedeme za 5 měsíců. Spadl mi kámen ze srdce :-N
Odpovědět
@amrash no to je úžasná zpráva! Myslela jsem na vás a dneska si právě říkám, že už bys mohla mít pro nás dobrou zprávu a taky, že jo :-). No to je paráda! A to fotka nemá chybu :-D
Odpovědět
@fair Jéé, no ten už je veliký :-) a moc krásný chlapeček ;-). A blahopřeji k druhému těhotenství. Už se taky těším. Po Novém roce se pokusíme o druhé mimi :-)
Odpovědět

Odpovědět
Ahoj děvčata, tak jak se máte? Co je u vás nového?
Odpovědět

Odpovědět
@amrash Ahoj Ditko, tak jsem dneska skoukla opakování Talentu a koho nevidím a neslyším.... Byla jsi úžasná, měla jsem husinu. Čekala jsem cimbálku a ty operu! :-). Fakt nádhera. Klobouk dolů před tvým výkonem ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@amrash já jsem dnes taky koukala a říkala jsem si, že jsi mi nějaká povědomá:-D nádhera! krásný , dokonalý hlas!
Odpovědět
Profilova fotka
@lydusak @evelp Děvčata zlatý, díky moc! Zpěv podle mne za moc nestál, ale s ohledem na to, že jsem si v divadle ve vedru vyseděla 12 hodin a navíc bez možnosti rozezpívání - jsem víc udělat nemohla ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
@lydusak NÁÁÁÁDHERNÉ fotky!!! Vojtíšek je opravdu božííí :-) Okounek jeden 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@amrash a teď čekáš už na přímé přenosy nebo jak je to dál?
Odpovědět
Profilova fotka
@evelp Ještě dvoudenní Velký třesk :-|
Odpovědět
Článek se načítá
@amrash Jsi moc skromná! Vážně to bylo nádherný ;-). A děkuji za Vojtíka x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Áááhoj holky! :-) @amrash Tak, jak píší holky, všude jsem se s Tebou chlubila... :-D Ne, vážně, byla jsi skvělá! Držím palce na pokračování ;-) @lydusak Malý je krásný, okatý chlapeček! x-) Taky přidám pár foto - 14 dní staré ;-)
Odpovědět
@fair Týjo, no paráda :-). Taky nádherné fotky. Zbyněček je už tak veliký, to snad ani není možný. A máš krásné bříšo. Na kdy že to čekáš? Já už se taky těším na druhé těhu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lydusak No neděkuj, má kukadla jak z pohádky!!!
Odpovědět
Profilova fotka
@fair Také moc děkuji, ale držením palečků se ani nezdržuj - škoda času :-D Zbyněček je supeeeer a je celá maminka!!! Gratuluji. Jste krásná rodinka. Bříško ti skoro závidím ;-) Taky bych ještě chtěla prožít ten krásný pocit. (Jenže mě vlastně břúšek po porodu ještě ani pořádně nezmizel - hi hi :-D :-D :-D )
Odpovědět
Holky, tak jak se máte, co je nového? ;-)
Odpovědět
Tady se to nějak zaseklo. Jak se máte holky? @amrash @fair @mldk a další... 5.12. byl Vojtíkovi 1 rok - slavili jsme 2 dny, jeden den u našich a druhý den u manželových rodičů. (Přikládám fotky z oslav) a 14.12. na můj svátek začal chodit :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lydusak Jééé, no tak to gratulujeme! Nádherné fotky, hlavně ta "upatlaná" U nás vše v pohodě, číním se v práci i ve škole, Janíček roste, jak z vody, leze rychlostí rakety, slintá a všechno strká do pusy, což mě nesmírně točí. Minulý týden byl poprvé nemocný - prý nějaká "šestá dětská nemoc". Vůbec nevím o co go, ale příznaky horečka 2 dny a potom vyrážka, která také za 2 dny zmizela. Trochu nechutenství, ale už jsme zase fit. Přeji všem krásný vánoční čas!!!
Odpovědět
@amrash Jeníček už ti takhle krásně hačá, jo? Kolik, že už mu je??? Moc hezké fotky :-). O té šesté nemoci vím, je to tak, jak píšeš, nás to naštěstí minulo. Asi před 3 měsíci měl Vojta taky horečky, dobrý 3-4 dny, ale nic z toho nebylo, za 2 týdny mu byl vidět první zoubek, tak to nejspíš bylo od zubů. KRÁSNÉ VÁNOCE přejeme všem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lydusak Janíček měl minulý týden 10 měsíců. Je to velký "řízek", teď na kontrole už vážil 10,6 kg :-) Ty horečky měl Janíček 2 dny a další 2 dny byl kropenatý, jak muchomůrka, ale už je úplně v pořádku. Děkujeme za přání, moc vám to tam všem sluší!!! ♥ ♥ ♥ NÁDHERNÉ VÁNOCE A ŠŤASTNÝ CELÝ PŘÍŠTÍ ROK! ♥ ♥ ♥
Odpovědět
@amrash On je jen o 2 měsíce mladší? Já měla furt za to, že je mnohem mladší :-) Tak to je paráda :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky,holky,moc se omlouvám,dlouho jsme se tu neukázala.Tak sjem teĎ měla co dělat,abych zkouzkla všechny fotečky..Vypadáte všechny úžasně a enskutečně Vám to sluší a Vaše dítka jsou sladká...Moc gratuluji....A při jednom přeji krásné prožití Vánoc a vše nej do nového roku...Já řeším časový pres způsobený studiem dvou škol,do toho práce na baráku,přesčasy v práci... :) Ale kdo toho v dnešní době nemá moc,že?Tak snad vše zdárně ustojím...
Odpovědět
@mldk No máš toho až nad hlavu, tak přeji, ať vše zvládáš i v tom novém roce :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Čau děvčátka, tak jsem sem zas po dlouhé době nakoukla, abych vás pozdravila, podívala se na krásný fotečky a poněkud opožděně popřála vše nej do nového roku :-) I já přikládám fotečku naší Elišky z letošních vánoc...
Odpovědět
@flyaway Já jsem nějak nepostřehla, že už jsi porodila :-). No je krásná a moc gratuluji :-). Taky bychom chtěli páreček, tak snad se holčička zadaří i u nás. Nemáš nějaký recept, jak na to? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@lydusak No jo, přišlo to na mě koncem prázdnin :-D. Recept neporadím, leda výměnou za návod na výrobu chlapečka ;-) . Jinak teda musím říct, že ten váš kudrnáček je vážně výstavní x-) !
Odpovědět
Ahoj holky, jak se máte, co je u vás nového? Vojtík nám roste jako z vody. Přikládám zase pár fotek ;-)
Odpovědět
@amrash @flyaway @fair @mldk a ostatní... Haló :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?