Nevěsty ČERVEN 2021

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky. Tak zítra máme poslední květnový den a začíná náš měsíc. 🤗 Pojďme si to čekání na náš den D zkrátit.🙂 Kdo má svatbu příští víkend? Nás to čeká až poslední sobotu ale už začínám být pěkně nervózní. Ještě dořešit a dokoupit pár maličkostí a je hotovo. Hlavně ať se oteplí,tohle je děs.🙄 PS:Vím že už tady skupiny na toto téma jsou ale to se přece jenom víc týkalo řešení Covidu. Naštěstí se karta obrátila, zítra se otevírají restaurace (sice s určitým omezením ale na tu bídu co byla...)tak snad všechno dobře dopadne. 🙏🙂 Držím všem palce a přeji hodně štěstí! 🍀🍾
Odpovědět
Ahooj manzelky, tak za me taky parada, dokonce i deti sly pred nama jak jsem chtěla. Malyho jsme teda museli oblikat dve, ale pak pozdeji na hostině nechtel sundat ani vesticku 😀 Jinak vse na 1* nervozni jsem nebyla skoro vubec a dojaly me az gratulanti, nejvíc pritelova vladtne ted uz manzelova nejstarsi dcera, proto plakala a od ni bych to necekala... Parili jsme do pulnoci i s detma a domu dorazili o pul druhé 😉
Odpovědět
@holka2106 Tve saty me mrzi.... Ja si svoje polila vecer cervenym vinem a to vepredu... Snad to vyčistim..
Odpovědět
@maculinka13 ahoj. No paráda,taky vše na jedničku. 😁Mladší šla semnou za ruku a starší šla za ruku před námi s matrikářkou. No čuměla jsem. Strašně fajn a milá mladá paní. ☺️ Samozřejmě nevydržela mladší dcera stát na místě,byla v náručí ale jako v pohodě.... žádný řev.Uidíme co bude z fotek. Jsem zvědavá co ty šaty. Vůbec nemám tušení jak se k tomu v salonech staví když se nevěstě stane taková nehoda.
Odpovědět
@jonasel a co ty? Vše podle představ?😊
Odpovědět
@holka2106 hele ja si myslim ze jsou na to zvyklí a pripraveny. Asi ti teda daj nejakou pokutu, ale myslim ze to nemuze byt moc, zalezi jak moc je to videt a jak bude slozity to opravit... Nam malej pri gratulacich zacal chodit a vykrikovat " mamii uz jdeme, nudim se kdy uz pujdeme " 🙂 ale všechny to pobavilo no a na foktkach ho nemame skoro vubec protoze se vzdy otocil zady 🙂
Odpovědět
@maculinka13 snad to nebude velká částka.🤦
Odpovědět
@holka2106 a v kolik tam jdes?
Odpovědět
Profilova fotka
@holka2106 my jsme to taky všechno zvládly. Bylo krásně, všechno se povedlo, jen jsem před obřadem chytla takové nervy, že si nic nepamatuju, takže musíme počkat na video 😁😁😁 přidávám první vlaštovky
Odpovědět
@maculinka13 v 16:30
Odpovědět
@jonasel jeee vy jste krasnii. Tak szper ze vse vyslo a slunicko vam krasne svitilo 😉
Odpovědět
Tak já teda taky přihodím. 😊
Odpovědět
@jonasel @holka2106 Sakra holky ja zadny fotky ještě neemam.. Musite vydrzet asi az po vikendu.. 😉
Odpovědět
Článek se načítá
@holka2106 vam to taky moc slusi, a holky jsou rozkosny 😉
Odpovědět
@maculinka13 díky. To jsou fotky co fotila asi ségra ( mobilem) 😁
Odpovědět
@holka2106 no to ke me se zatim nedostalo vubec nic 😉
Odpovědět
Také posílám jednu naši selfie 🙂
Odpovědět
A dortík
Odpovědět
Ahoj holky.Tak a máme všechny týden manželství za sebou. 🤗 Už jste některá byla vyřizovat doklady a vše co je potřeba? Já už mám vyřízenou občanku. Příští týden jdu na řidičák a po dovolené pokračuju.
Odpovědět
@holka2106 ahoj, nebyla, vůbec se mi do toho nechce 😞 musím zjistit, jak přejmenujeme dceru, má příjmením po mě, ale teď už bude po nás, po manželovi. To bude lítání🙂
Odpovědět
@sedmiteckas tak tohle mi řešit naštěstí nemusíme. Dcery jsou po manželovi od narození. S tímhle ti neporadím ale dovedu si představit že kolem toho bude lítání.
Odpovědět
@holka2106 to nevadí, to se zvládne. Matrikářka mi to už tenkrát vysvětlovala, ale zapomněla jsem to 🙂 já jako nelituji, že jsem nedala po mnohem, když jsme nebyli svoji 🙂
Odpovědět
@holka2106 tak ja nemam nic, jen jsme byli vyzvednout oddaci list a ceka me asi ted ve stredu obcanka. Ridicak resit nemusim 😉 holky a jak se resi karticka pojistovny?
Odpovědět
@maculinka13 na pojišťovnu si musíš taky zajít. Já dávala vědět do práce účetní a jelikož jsem na rodičáku tak mi říkala že na OSSZ to změní ona ale na zdr.pojišťovnu si mám vyřídit sama. A teď se dívám na aplikaci pojišťovny a mám tam už nové příjmení i elektronickou kartičku pojištěnce. Tak nevím odkud to ví. Ještě jsem tam nebyla.
Odpovědět
@holka2106 dekuji za info... to je hustý ja mam pojistovnu 211 a taky mam v aplikaci uz novy prijmeni ale na elektronicke karticce jeste ne 😉 a to jsem nebyla zatim vubec nikde.. 😉
Odpovědět
@maculinka13 vidíš, já to stejný.Nechápu to.Mam 205.
Odpovědět
@holka2106 ahooj vcera jsem mela karticku pojistovny uz ve schrance 😀
Odpovědět
Ahoooj holky jakpak se mate? Taky si nemuzete zvyknout na nove prijmeni? Ja objednavala neco v lekarne a pak pri vyzvednutni jsem nevedela pod kterým jmenem jsem to objednavala. tak jsem lekarnici rekla obe, no bylo to uz pod novym ale lekarnice se smala ze je to o zvyku 😁 a kdyz jsem byla vyrizovat obcanku tak jsem se podepisovala na dvakrat 😊
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, já měla taky včera ve schránce kartičku pojišťovny. Nemusela jsem to nikde hlásit, oni si to berou z té centrální evidence obyvatel. Úřady už mám taky oblítaný. Příští pátek si jdu vyzvednout občanku a řidičák, techničáky k autu mi udělali hned na místě. Jinak jsem taky občas zmatená, protože tím, že pracuji ve státní správě mám vlastní certifikáty a ty jdou změnit až s novou občankou, takže na půlku věcí v práci jsem už po novu a zase druhou musím dělat po staru. Fakt zmatky.
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak mám ode dneška lokální antibiotika do ucha, takže už mám u prvního doktora nové příjmení a novou adresu 😄
Odpovědět
@jonasel tak doktory zatím nemam vubec ☺ ale chtěla jsem si založit novej mail pro dulezitosti jako skolku, skolu apod. A zjistila jsem že vsechny možný rozumný komninace jsou obsazeny.. Takze mam asi smůlu 😀
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?