Nevěsty ČERVEN 2021

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky. Tak zítra máme poslední květnový den a začíná náš měsíc. 🤗 Pojďme si to čekání na náš den D zkrátit.🙂 Kdo má svatbu příští víkend? Nás to čeká až poslední sobotu ale už začínám být pěkně nervózní. Ještě dořešit a dokoupit pár maličkostí a je hotovo. Hlavně ať se oteplí,tohle je děs.🙄 PS:Vím že už tady skupiny na toto téma jsou ale to se přece jenom víc týkalo řešení Covidu. Naštěstí se karta obrátila, zítra se otevírají restaurace (sice s určitým omezením ale na tu bídu co byla...)tak snad všechno dobře dopadne. 🙏🙂 Držím všem palce a přeji hodně štěstí! 🍀🍾
Odpovědět
@holka2106 poslala jsem ti v soukrome zprave vyuctovani naseho rautu. Oni nam rekli at jim poslem pocet lidi, poton at napisem pozadavky na cem trvame nebo co si prejeme a doplnili nam to. Treba ty kureci palicky a kanapky nam doplnili taky tam supli i bramborovy salat ale ten jsme nechteli a nahradili jsme jim ho opecenyma bramborama. Poslali nam mailem navrh my ho poupravili a poslaly zpet a oni to predelali a poslali s konecnou cenou zase nam 😉 Taky meli neceho min treba tech bramboracku jen 25 ale my jsme to navysili pro jistotu. Snad to bude stacit jeste mame vlastni dort a kolacky.
Odpovědět
Profilova fotka
Svatbu máme 18.6. také do zluta..🙂) svatbu máme venku počet lidí úplně neřešíme, už dříve jsem měla myšlenku pokud bude omezen počet, natahneme lano a ti nad pocet budou tam🙂 jako že sli jen okolo🙂) pokračování v restauraci... věřím, že jich bude okolo stovky. V restauraci je ten počet nižší, ale to ještě ladime společně s rautem.Preji šťastné vykročení do společného života🙂)
Odpovědět
Holky taky se vam nektere zdaji predsvatebni nocni mury? 😀 me se teda uz jedna zdala ze jsem mela velke svatebni saty a vypadala jsem v den D jak hastros a neslo s tim nic udelat 😢 asi protoze me dnes ceka ta uprava u svadleny, no snad to dobre dopadne 😉
Odpovědět
Profilova fotka
@maculinka13 Mně teda ne, ale nemyslím si, že by to něco znamenalo. To bude nějaký stresík 😄 nic si z toho nedělej 😄 Mně se zdály akorát špatné sny o rozlučce, protože se to úplně vymklo kontrole a já nevím, co mě v sobotu čeká 😄 😄 😄
Odpovědět
@maculinka13 no jasně že mám,to bych jinak nebyla já.😁🙆 Chlap už si ze mě dělá srandu. Mě se zase zdálo že kvůli coroně jsme měli svatbu jen s rodiči a oni to den před tím rozvolnili a všichni přijeli nečekaně na svatbu a my neměli nic nachystaný,tak jsem já a přítel všude volali a lítali aby jsme sehnali cukroví, hudbu atd. No jako fakt živý sen. 😄 Už magořím. 🙈
Odpovědět
@jonasel tak rozlucku nemam a jsem za to rada 😉 taky bych se bala kam az to zajde 😄
Odpovědět
@holka2106 😁😁 to je taky dobry, ja dneska vstavala a nez jsem otevrela oci, bezelo mi hlavou ze musim zavolat do cukrarny, zajit za švadlenou atd... atd.... Porad jsem byla v klidu a zadnej stres a ted stresuju jak blazen 😬
Odpovědět
Profilova fotka
@maculinka13 Nojo, na každýho ten stres přijde jindy. Mě zachvátil v březnu, když to vypadalo, že žádná svatba kvůli covidu nebude, protože se epidemie pořád zhoršovala a já už z toho byla doslova tak v pr**li, že jsem si úplně rozhodila menstruační cyklus. Takže jak jsem to měla ze začátku tak krásně naplánovaný, že to bude 10 dní po krámech, tak teď mi vychází poslední menstruace tak, že bych měla končit den před svatbou, tak jsem na to zvědavá 😄 😄 😄 A rozlučka, to je kapitola sama za sebe, protože mi ji už neplánuje svědkyně, které odpadlo hlídání, takže přijde jen na 2 hodiny, ale plánuje mi jí manželka svědka mého snoubence, která mě skoro nezná 😬 😬 😬 😬
Odpovědět
@jonasel tak to mas tak dobry s tou rozluckou 😉 Taky jsem porad resila lvuli covidu zda prelozit nebo ne, nakonec rozhodl muz ze ne 😉
Odpovědět
@maculinka13 taky nemám a vůbec mi to nevadí. Já na tohle nějak nejsem
Odpovědět
@holka2106 uz jsem si vsimla, ze jsme si podobne tim jak ty svatby planujeme a zarizujeme, je to asi rozdil kdyz se vdavas a mas uz deti... Taky jsem kdysi chtela svatbu driv nez deti a takovou tu party se vsim vsudy (teda az na tu rozlucku, po te jsem netoužila nikdy) ale jak mam deti tak je to vsechno takovy jiny 😉 ty životní hodnoty jsou úplně jiný nez pred 10 rokama ☺
Odpovědět
@maculinka13 taky bychom to tak viděla. Máme toho společnýho fakt dost. 🙂
Odpovědět
Článek se načítá
@slucc ahoj. Tak už je z tebe vdaná paní.😁 Přeji hodně štěstí do manželství.🙂🍀 Psala jsi že máte část posezení venku a v tu sobotu celkem dost pršelo. Dopadlo vše jak jste naplánovali? 🙂
Odpovědět
Ahoj Holky, ted me tak napadlo jak budete resit zasedaci poradek v restauraci???? musi byt ti hoste u stolu po 4 s rozestupy i kdyz budou mit negativni test nebo ockovani apod.? Ted jsem cetla nove upraveny pravidla a nejak jsem z toho tohle nevycetla...
Odpovědět
@maculinka13 Ahoj. Vůbec nevím ještě. Myslíš že to budou tak hrotit a nebude to klasika?
Odpovědět
@holka2106 ja taky nevim cetla jsem ze se muze slavit v restauraci ale ze i tady plati podminka max. 4 u stolu pokud to neni jedna rodina, dokonce pokud nejis mely by byt rousky.. Ale uz aspon povolily tancit 😉 No nam v restauraci rekli ze jim je to jedno nic kontrolovat a omezovat nas nebudou. Ale co kdyz zrovna nas prijde zkontrolovat hygiena nebo policajti, nerada bych mela zkazenou svatbu a platila jeste pokutu.. Muzou prijit treba i na udani v dnesni dobe... Lidi jsou ruzni 😞
Odpovědět
@maculinka13 já bych to neřešila. Taky to nebudu hrotit. Já myslím že nikdo nepřijde. 😉 Bude to v pohodě. Situace je čím dál lepší takže si myslím že se na celou kontrolu vybodnou, ještě teď když už nikde nepotřebuješ ofiko test ale stačí jen čestné prohlášení. Prosím tě, hoď mi do SZ odkaz kde jsi ty informace četla.
Odpovědět
@holka2106 Asi mas pravdu myslim ze by to byl vrchol vseho, jit pokutovat svatebcany.. Me uz asi hrabe ze vseho 😉 A co vy uz mate domluvenej ten raut? My jdem zitra platit zalohu a domlouvat zasedaci poradek 😉 Odkaz mas ve SZ 😉
Odpovědět
😄 😄 Ahooojky holky, tak od dnešního rana kdyz si vzpomenu na svatebni den tak mi projede husina po celym tele a mam takovy ty motylky v brise 😄 😄 to jsem zvedava co me ceka pristi tyden kdyz uz ted mam tremu jak prase 😄 😄 Pojde se taky podelit o to jak tremujete, schyzujete a jste nervozni jak se to blizii 😉 😉 ze v tom nejsem sama 😛
Odpovědět
@maculinka13 ahoj. U mě je to jako na houpačce. Já nějak přicházím na to že mi to v závěru vůbec nedochází že něco bude.😄🙈
Odpovědět
@holka2106 to jsem mela jeste minuly teden ze mi neprislo ze by se melo neco extra dit, ale ted kazdej den resim nejakou drobnost, tam pozasit saty dceri, vcera jsem dodelavala srdicko na auto a zasedaci poradek a kazdej den nejaka drobnost, ze mi zaclo dochazet ze se to sakra blizi 😄 😄
Odpovědět
Profilova fotka
Ano, je to mazec. Dneska jsem taky obvolávala místo, ve středu už dostaneme klíče a podepíšeme smlouvu. Pak jsem řešila nádobí, a tím, že si jídlo děláme sami, tak teď kolem toho taky zařizuji a lítám po všech čertech 😄 dneska třeba budu kupovat melouny 😄 😄 😄 a nivu na pomazánky. Ale jak jsem volala na to místo, tak jsem taky začala mít takové ty pocity, ale jako né nervy, ale takový to těšení, že už i špatně spíte atd... ale nervózní jsem začala být už minulý týden, takže od víkendu si beru přírodní prášky na spaní, abych tady 14 dní nechodila jak zombie a ve svatební den nějak vypadala 😄
Odpovědět
Hele a co vaši mužský? Ti to maj na háku co? 😄 Ten můj uplně 🙂 včera jsem ho žádala ať napíše jména na jmenovky (píše o mnoho hezčeji než já) a tak si k tomu nakrájel meloun zalil ho sangrijou a a pak v půli psaní jmenovek mi usnul... takže pokračování priste 😄
Odpovědět
Profilova fotka
@maculinka13 Můj mi je teda oporou a když je něco potřeba, hned se toho chopí 😄 každý den přijde a ptá se: Zlato, je potřeba ještě něco zařídit, vyřešit? Stačí říci a pomůžu ti 🙂 jediný s čím máme problém je jeho půlka. Nějak se jim nechce přijít slušně oblečení, že prý bude horko a budou se v tom potit 😒 a myslím kamarády, ne rodinu, ta to naštěstí chápe 🙂
Odpovědět
@maculinka13 😄 No hele, už není tak v klidu. Začíná mu to docházet. Samozřejmě ne to že se nechce ženit ( po těch letech už je to u nás pouze formalita.)🙂 Ale spíš to všechno kolem toho. Není moc rád středem pozornosti stejně jako já 🙈
Odpovědět
@jonasel ti kamarádi přijdou i na obřad nebo až později? Kamarádka se mě zrovna včera ptala jestli bude vadit když syna v restauraci převleče do trička a šortek protože budou mít půjčený oblečení a ona se bojí aby ho třeba nějak nezašpinil.( Co by nešlo vyprat) Tak jí říkám že vůbec, klidně ať ho převleče. A náš řidič se taky ptal přítele jestli si potom můžete vzít černý šortky. Jsem říkala že úplně v pohodě.
Odpovědět
Profilova fotka
@holka2106 Taky počítáme s tím, že se hosti později přestrojí, ale chtěli bychom, aby alespoň na začátek měli košili s krátkým rukávem. Žádný saka po nich nechceme. Ale můj nastávající má kamarády, kteří nosí trika metalica apod. a chceme samozřejmě alespoň nějaké pěkné fotky.
Odpovědět
@jonasel to chápu. Taky bych to zakázala. Kamarádi by mohli být trošku soudní.
Odpovědět
Profilova fotka
@holka2106 Půl hodiny jsme tomu jednomu domlouvali, tak snad už to pochopil. Říkala jsem Kubovi, ať mu řekne, že to bude tak, jak chci já, protože to je naše svatba a jestli se někdy bude ženit on, tak pro mě za mě půjdu klidně v plavkách, když to bude chtít 😄
Odpovědět
@jonasel Tak nemůžu říct, že by mi nebyl oporou, to on je nemám řidičák nejsem ten typ na řízení , takže veškerý lítání je na něm aby nás bud odvezl oba nebo to objel sam a to je ochotný a vsechno, ale zadnou nervozitu a podobne na nem nepozoruju 🙂
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?