DJ 30.9.2017 Vysočina

Dobrý den, hledám dobrého a spolehlivého DJ na svatbu, která se uskuteční 30.9.2017 na Vysočině - kousek od Havlíčkova Brodu. Hledáme takového DJ, který umí udělat dobrou atmosféru a umí lidi dostat do dobré nálady:-) Prosím o tipy a nabídky Děkuji Zdenča
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mohu Vám nabídnout služby svatebního dj včetně karaoke, vlastní světelnou i zvukovou aparaturou. Praxe více jak 15 let a reference více jak 300 svateb. Dále nabízím pro naše nevěsty možnost naší limuzíny. V případě zájmu mě kontaktujte a já Vám poradím. S pozdravem Svatební dj Jarek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mam volný, na vysočinu také jezdím, zašlu Vám nabídku do interní pošty. S pozdravem Ondřej Seidl.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poslal jsem nabídku a zbytek najdete v mém hodnocení v profilu. :-) Přeji pohodový den. DJ Zdeněk
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno, posílám nabídku do IP. Fajn den Mácha :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@zdencat Nabízím se vám jako DJ na svatbu. Bohaté zkušenosti mi umožňují, aby byl tento váš důležitý okamžik minimálně v tomto ohledu perfektní. Vedle moderování a dobré muziky, kterou samozřejmě vyladíme přesně podle vašich přání, se postarám třeba o moderování her a soutěží, o házení kytice či o karaoke show. Zkrátka o vše, co byste mohli od takového DJ na svatbu čekat. Poradím i s hudbou přímo pro obřad atd. Někdo by řekl, že není nic krásnějšího než živá hudba na svatbu. V mnohém má jistě pravdu, ale… Živá kapela není levná záležitost. Živá kapela musí dělat přestávky. Živá kapela nedokáže zahrát všechny vaše oblíbené hity. U kapely nelze ubrat hlasitost atd. Ne tak u vašeho DJ na svatbu. :-)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?