Nevíme, jakou svatbu chceme

Potřebuji inspiraci, radu.. jednu svatbu už mám za sebou, pro přítele to bude první svatba. Ani jeden nechceme velkou svatbu se společenskými hrami, DJ, must have tradicemi, atp. Nechceme ale ani jen jít na úřad podepsat papír. Zároveň, naše rodiny se neznají, přítel je Švéd a moje rodina (rodiče s partnery a sestra s dětmi) neumí anglicky, natož švédsky, takže udělat to jen třeba s obědem nedává smysl jednak logisticky a taky se bojím trapného ticha atd.. udělat svatbu třeba ve Švédsku, kde má můj přítel větší rodinu než já tady má větší smysl, ale nevím, jestli můžu po mé rodině finančně chtít, aby jeli tam, a zase i pro nás by to bylo finančně náročné jim platit letenky a ubytování. Pak je poslední možnost udělat svatbu s půlkou rodiny a s druhou částí to pak jen oslavit, ale to mi přijde takové ošizené, jako prostě obyčejná rodinná sešlost.. co myslíte?
Odpovědět

Odpověď na příspěvek od m7m:

Potřebuji inspiraci, radu.. jednu svatbu už mám z…
@m7m Tohle je jen a pouze vaše věc. Není to o tom, co můžete nebo nemůžete po někom chtít, kde je větší rodina apod., ale jen a pouze o tom, jak to sami cítíte. Svatba by měla být hlavně o vás a pro vás.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj a přemýšleli jste o elopementu? Jde o svatbu ve dvou, kterou si můžete udělat přesně podle svých představ - my jsme si pronajali chatku a udělali si krásný víkend, který jsme zakončili obřadem. Žádné neosobní oddání na úřadě a zároveň jsme se vyhnuli svatbě s rodinami. Bylo to naprosto boží, užili jsme si to na 100 % a i rodina to vzala v pohodě a byli rádi :)
Odpovědět
Profilova fotka
Kdyby ses chtěla dozvědět více, mám na FB skupinu s inspirací, do budoucna bych ráda aby se členové více zapojili a diskutovali :) www.facebook.com/groups/elopementczsk/
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?