Zklamání se svatby

Zdravím všechny, Toto je můj úplně první příspěvek na podobné stránce. Před týdnem jsme měli svatbu. Vše bylo krásné, obřad dokonalý, focení v pořádku, ale co nastalo potom už ne. Po focení jsem zůstala stát jako kůl v plotě, muj nový manžel si šel dat s kamarády panáka. Neměli jsme ještě svatebni přípitek svědek se na to vykašlal, tak že bude u stolu. Byla jsem jako opařená, vždyť jsem mu tolikrát říkala jak je to pro mě důležité, aby se alespoň první hodinu věnoval mně a ne hned kamarádům a chlastu. Když jsem mu to řekla, jelikož to na mě poznal, byla z toho akorát hádka. Sice skončila usmířením ale já jsem zbytek svatebního dne kromě par chvilek probrečela, nedokázala jsem to dostat z hlavy... kez bych to zvládla. Nakonec jsem ještě zjistila, že i přesto, že jsem ho také prosila aby to nedělal tak večer před tím vůbec nespal a chlastal s kamarádem co u nas spal kvůli svatbě. A teď nevím jak se s tím vyrovnat, jemu to pořad přijde jako blbost, ale pro mě to bylo tak strašně důležité a ještě teď jsem z toho nešťastná. Jsme spolu 6 let, na svatbu jsem dlouho čekala, moc ho miluji a máme spolu syna. Přijdu si jako ta největší hysterka, ostatně je teď moje vina, že jsem zkazila svatbu... dekuju za rady a reakce, je to dost nešťastná situace...
Odpovědět
Profilova fotka
Chápu tvoje zklamání, ale jak píšeš jste spolu 6 let takže by tě nemělo překvapit jeho chování...největší problém vidím v tom, že jsi měla určitá očekávání, která se nesplnila a upřímně to je ten největší zabiják všeho... On měl možná taky svoje očekávání a každý jste si šel za tím svým.. Možná chyba v komunikaci, možná měl každý jiné představy o průběhu, o tom co je pro něj důležité nebo jak si to užít... Zas na druhou stranu uražená nevěsta je celkem pohroma a zkazit si tak velký den je velká škoda. Měli jste koordinátorku nebo někoho kdo vám organizoval den? Osobně proslovy nesnáším a dopředu jsem jako svědek řekla že žádný proslov ode mne nebude.
Odpovědět

Odpověď na příspěvek od zlupinka:

Chápu tvoje zklamání, ale jak píšeš jste spolu 6 …
@zlupinka celkově jsme asi oba čekali více od svatby, ale to je jak jsem tu už četla docela běžné. Upřímně mě jeho chování i po šesti letech dost překvapilo, vím, že velkou romantiku od nej čekat nemohu, ale tenhle jeden den jsem mu několikrát říkala jak je pro mě tohle důležité, že to není logické ale nějak to tak vnitřně cítím. Asi mi stačila hodina, kdy bude mít jak se říká "oči jen pro mě". Jak si každá žena sní... no je to za námi, oba jsme to čekali jiné, vidím jako velký plus na tom všem, že jsme strávili dost času i spolu kdy jsme si jeden na jednoho povídali a přijde mi, že se posunulo to jak chápeme potřeby druhého. Ani já jsem nechtěla kazit náš den, ale jak jsem psala výše, něco se ve mně hrozně zlomilo a já to proste v tom stresu psychicky neunesla. Takže jsme chybovali oba...
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?