Svatební účes s kytičkou ve vlasech. Jakou doporučíte?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Prosím poraďte, jaká kytička se hodí do vlasů. Svatbu mám v srpnu, takže bude horko, .... aby něco vydržela. Díky :-)
Odpovědět
1
2
a co takhle frézie? uvažuji o nich. budu mít kytici asi z červených růží a bílých frézií ...
Odpovědět
@mokan Hm ta frézie je taková malinká to by šlo ;-)
Odpovědět
Já jsem měla ve vlasech frézie a vypadalo to krásně :-)
Odpovědět
Ahojky holky, já měla ve vlasech lilii - antický cop a byla z jedné strany vzadu. Pod ní bylo ještě trocha hortenzie, aby tolik netrčela. A byla jsem spokojená. Květinářka mi ji předala ráno před česáním, byla navatičkovaná a stopka zavoskovaná, aby vydržela -myslím, že díky tomuto triku vydrží téměř každá květina - obecně ale platí, že květiny s jemnými a tenkými stopkami to nezvládnou. Jinak měli jsme svatbu v říjnu a odpoledne foukal ostřejší vítr, udělalo se dost chladno, takže lilie vzala za své a opadaly jí okvětní lístky, ale až tak v 18:00.- Tentokrát bych to udělala tak, že bych si nechala udělat ještě jednu náhradní. Kaly už jsem ve vláskách taky viděla, je to krása. Měla ji například Nell: http://www.beremese.cz/fotoblog/nnell...
Odpovědět
Profilova fotka
holky máte některá zkušenost s orchidejí v říjnu? v jednom květinářství mi řekli, že nebudou, což mi přijde jako nesmysl.... jinak vůbec nemám nápad co jiného, aby to bylo v podobné velikosti:( Kaly se mi v účesu nelíbí, přijde mi to jak trubka :-)
Odpovědět
@minina určitě jsou, nenech se zviklat, pokud řekli, že nejsou, změň floristku :-) Je to celoroční záležitost :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@maithai Já jsem si to myslela, že jsou :-D Díky, budu na nich trvat :-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
Profilova fotka
Ja chci do vlasu pivonku:-) jsem na ni zvedava:-)
Odpovědět
Holky, kytka do vlasů musí být stejná jako svatební kytice? Nebo můžu mít ve vlasech jinou...? ]-(
Odpovědět
@barborelka podle mě by měla být sladěna s kytkou, resp hodně podobná nebo pokud máš více druhů květin v kytici, tak vybrat jeden dva druhy z ní....určitě bych nedala jinou kytku do vlasů a jinou jako svatební kytici...
Odpovědět
@tarra27 děkuju ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
já měla ve vlasech (drdolu) gypsophilu (nevěstin závoj), měla jsem z ní i květinu, manžel korsáž.. tady je to hezky vidět :-) P.S. a protože se gypsophila používá spíše jako doplňková kytka, asi není problém jí zakomponovat do kytice, pokud chceš mít víc druhů...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
já měla kytici s růžovými růžemi a do vlasů jsem si vzala sponky, také růžové růžičky
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?