Kadeřnice/ník na svatbu z Blanska, Boskovic, poraďte

Profilova fotka
Holky, poraďte prosím nějakého kadeřníka nebo kadeřnici na účes z Blanenska. Běžně nechodím, stříhám a barvím se sama doma. Takže nemám vůbec tušení kdo by mohl být dobrý a poradil mi s účesem. Máte nějaký tip na tmavý vlasy, chtěla bych tam nějakou bílou ozdobu, ale zatí jsem všude našla jen obrosvské kytky .) Děkuji moooc. Z.
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, a za dobrou cenu :) to by taky neškodilo :)
Odpovědět
Ahoj, já jsem na tom podobně, nikam běžně nechodím, tak jsem to vzala tím stylem, že jsem vlezla do nejbližšího kadeřnictví, kolem kterého jsem šla, zeptala jsem se, jestli mají volno na můj termín a bylo to :-) Jinak je to Martina Horáková, bude mě česat i líčit, byla jsem u ní na zkoušce a líbilo se mi to. Cenu mi řekla komplet za vše, bude to asi 1200 (česání, líčení, zkouška obojího), ale pokud na to nespěcháš, dám vědět ještě příští týden, to už bude po svatbě a můžu to líp zhodnotit :-) Ještě dodatek, objednávala jsem si ji tak 5 týdnů před svatbou. A ozdobu jsem si vyráběla sama, mám ji vyfocenou v albu. Jinak ta kadeřnice říkala, že běžně dávají do vlasů i živé květy, tak to bude třeba pro tebe taky inspirace.
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuji, stačí až další týden. Máme to až 31.8. takže času dost. Když já ani nevím, kde je nejbližší kadeřnictví :) A odkud je ta paní? Děkuji za info a ať se ti vše příští týden vydaří :)
Odpovědět
Profilova fotka
@zunem Já se nechám česat od kamarádky, která mě běžně stříhá a barví. Ceny má velmi příznivé, nebyl by problém se jí zeptat. Je z Letovic.
Odpovědět
Profilova fotka
Dencinka, tak se ní prosím zeptej, Letovice mám za kopečkem :) Děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
Holky ještě jednou dotaz.. nevíte? Už jsem obvolala asi 3, 2 jsou na dovči a jedna češe. nemáte nějalou dobrou?
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?