Jaký svatební učes pro polodlouhé vlasy?

Profilova fotka
Ahojte poradíte mi nějaký svatební učes pro polodlouhé vlasy?To co by se mi líbilo je pro dlouhé vlasy...tak mě napadá jen drdol...děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
Mám asi stejnou délku a mám nachystaný drdol na stranu ;-)
Odpovědět
Zalezi jestli chces sepnout vlasy nebo je jen navlnit a nechat je rozpustene...me se ty drdulky na nevestach libi vic. Ale sikovna kadernice Ti urcite poradi:-)
Odpovědět
Ahoj, řeším stejný problém, tj. řešila jsem. Nechci klasický drdol a našla jsem si na netu - celkem náhodou po zadání hesla svatební účes pro polodlouhé vlasy - super zaplétaný účes. Ukázala jsem ho své kamarádce kadeřnici a ta mi ukázala ještě trochu jiný účes. Obrázek mám v bmp, kdybys ho chtěla poslat na mail, napiš mi:-)
Odpovědět
Profilova fotka
já myslím, že hrozně záleží na tom, jaké budeš mít šaty - jestli hodně zdobené nebo krajkové, tak k tomu se nejlépe hodí hladký drdol s nějakou sponou nebo tak, k jednodušším hladkým šatům se zase dělají spíš zdobenější účesy...záleží na tom, co se ti líbí, všechno jde udělat, existují clip-in vlasy, které téměř nepoznáš od svých a pak máš mnohem širší volbu, třeba rybí cop na stranu apod....:)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, doporučuju zajít ke kadeřnici. Mě dělala vlasy kamarádka (kadeřnice) a co vykouzlila nikdo nechápal. Za týden jsme byli něco řešit na úřadě a paní co asistovala u oddávajícího, nechápala jak z těch mých vlasů mohla kadeřnice vykouzlit to co jsem měla ve svatební den . :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuji zatím hledám kadeřnici tak uvidím co vymyslíme...Ta ke které chodím totiž nečeše svatební učesy...
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?