Co se svatebním účesem pro polodlouhé vlásky?

Ahojte nevěsty, svatba už je za týden a já stále nevím co z účesem. ;-) Mám korunku a přítel mi říká,že mi nejvíce sluší rozpuštěné vlasy ,takže i já sama bych chtěla bud rozpuštěné nebo polorozpuštěné, nemáte nejake fotky či rady, pridavam fotku jake mam vlasy. :-) moc děkuji :-) :-) :-)
Odpovědět
Bohužel Tvá délka vlasů neskýtá pro rozpuštěné vlasy příliš možností, které by vypadaly dobře. Pokud bys trvala na rozpuštěných vlasech, za mě by to vyhrály asi klasické velké hollywoodské vlny viz zde http://naistemaailm.ee/admin/upload/n..., aby vlasům zvlnění co nejméně ubralo na délce. Bohužel pro Tvou délku vlasů se spíš hodí vyčesané účesy. Optimálním řešením by nejspíš bylo použití prodlužovacího příčesku, čímž bys získala mnohem víc možností tvaru účesu. ;-)
Odpovědět
vlasy jsou už o něco delší, fotka je 3 měsíce stará ;) ... ale dekuji za názor :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Co takhle nechat si je jen zvlnit, vypada to romanticky a prirozene a pokud je chces mit rozpustene, je to idealni reseni :-) Myslim, ze by ti to sluselo!
Odpovědět
Profilova fotka
Já souhlasím s torpen.. myslím, že se víc hodí vyčesaný účes.. tedy s Tvojí délkou vlasů i k šatům.. krásně Ti prodlouží šíji.. Z takových vlasů mě taky nenapadá nic jiného (pro rozpuštěné vlasy ), než co je na fotkách od nikinovy.. :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Ja mam vlasy asi jak ty, a chtela jsem prave clip-iny, ale kadernik (velice vyhledavany) mi sam rekl, ze takhle je to mnohem zajimavejsi, ze navlneny dlouhy vlasy ma kdekdo, takze to nechame na mou vlastni delku... Ale musim rict, ze by me to porad lakalo, mit ty delsi... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já budu mít něco takového..myslím,že by ti to šlo taky...;-) jsou rozpuštěné akorát z boku trošku sepnuté.. ;-)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?