Blond přeliv na blond melír - lze to?

Ahoj holky, prosím Vás o radu, už dlouho si nechávám dělat melír, jenomže jsme s kadeřnicí vymysleli účes, který se bude skládat z copánku a vypadalo by nehezky, kdyby šla vidět na boku tmavá barva mých přrozených vlasů (byť i jen malinko). Tak teď přemýšlím, jestli nehodit na melír ještě blond přeliv, abych působila jako blondýna, ale neměla vyloženě blonďatou helmu. Myslíte si že to tak lze?? Budu ráda za každou radu nebo tip :-)
Odpovědět
Ahoj, mám blond melír(velmi tenké proužky) a kadeřnice mi přeliv dává pravidelně.Vypadá to jemněji, ten barevný přechod mezi tmavou a blond je pak přirozenější a dá se tím doladit přesný odstín melíru.Navíc se vlasy po přelivu krásně lesknou.Já mám stříbrný-potřebuju aby výsledný odstín byl studený.Jinak se dají míchat i různé odstíny mezi sebou aby výsledek byl perfektní.S tím by ti měla poradit tvoje kadeřnice a navrhnout vhodný tón přelivu přímo k tvému typu.Hlavně pozor aby přeliv byl opravdu kvalitní, určitě nedolaďuj levnými z drogérie, zkusila jsem to jednou a měsíc jsem měla vlasy jak seno.
Odpovědět
Profilova fotka
@nedbiska mně kadeřnice říkala, že je právě přeliv na blond melíry...nejdřív jsem ho měla mít taky..ale pak jsme udělaly tak husté melíry a úplně od hlavy, že to nebylo potřeba :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Moje kadeřnice mi také dáva přeliv přes melír, jednoznačně doporučuji, protože vlasy vypadají i zdravěji a hlavně se krásně lesknou.-)
Odpovědět
Holky děkuji moc za názory, jednohlasně jste se shodly, tak to vyzkouším, je fakt, že melír je dobrá věc, ale moc se mi nelíbí ty tmavé přechody mezi jednotlivýma pramínkama a tím přelivem to aspon pěkně sjednotím :) super :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, přeliv se na melír dává, protože to vypadá jemněji a nejsou tak ostré přechody
Odpovědět
a jaký je teda postup, nejřív se udělá melír a pak přeliv anebo naopak?? Mám teď totiž týden čerstvý melír a tak mě napadlo, jestli by to nešlo ještě dodělat (ten přeliv) aby se mi to sjednotilo ....
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?