Zábava pro hosty

Ahoj holky, poradíte mi zábavu pro hosty? Budeme se asi dvě hodiny fotit po obědě a nechci aby se bez nás nudili.... Svatební listy dělat nechci a nic úplně akčního to také nemůže být ( kvůli babičkám a dědům).... Večer bude tombola..... Moc děkuji za nápady ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
My měli ty vzpomínkové kartičky... jako, že hosté vyplní jak dlouho Vás znají, odkud přijeli a rady do manželství. :-) Musím říct, že mě to dojalo poté víc, než blahopřání :-) + jsme taky měli takové kartičky, kam nám hosti psali, kde nás vidí za 10 let a kam máme jít na rande a jména dětí atd. sranda :-) nic náročného a zůstane ti památka.
Odpovědět
@pippik jeeee to je super, to se mi moc líbí :-) děkuju
Odpovědět
moc jim ten volný čas neorganizujte...je to i chvíle, kdy si oni můžou pokecat s ostatníma, odpočinout si po obědě...ted jsem dělala svědka na svatbě a ty dvě hodky utekly, ani nevím jak....je pravda..ze jsem mela pro nevestu strom otisků a jak se fotili..tak jsem kazdeho obešla, udělali obtisk prstu a to taky sežere čas
Odpovědět
Profilova fotka
Já sem viděla, že se často používají jako výzdoba fotky novomanželů z dětství (většinou byly navěšené pomocí kolíčků na špagátku v místnosti, takže tak krásně visely do prostoru), hosté si je pak ve volném čase prohlíží a myslím že je to i dost sblíží :)
Odpovědět
Profilova fotka
Celkem úspěšná je prezentace z fotek. My jsme měli fotky z dětství (vždycky jedna moje, jedna jeho v podobném věku a v podobné činnosti - já na koni, on na koni, atd), postupně jak jsme rostli a pak nějaké fotky, kde jsme spolu. V pozadí běžela naše oblíbená písnička. To se lidem hodně líbilo. Tak jsme pouštěli dětem filmy od Pixaru, ale koukali na ně i dospělí :-) Např. tento byl úžasný: https://www.youtube.com/watch?v=lVFhk... Taky je super ten svatební strom nebo něco jako destrukční deník, slyšela jsem o tom nedávno tady na beremku, že se dá hostům taková knížka a tam mají třeba nakreslit novomanželé nebo třeba napsat typy pro jména dětí :-). 2 hodiny je dost dlouho, to zase úplně bez programu být nemůže, ale může být takový dobrovolný :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@pippik můžeš mi prosím přiblížit ty vzpomínkové kartičky, snažila jsem se googlit, ale našla jsem to je v souvislosti s novorozenci. Nebo to byl přímo váš nápad?
Odpovědět
Profilova fotka
@andreamara my meli taky otisky, ale jinak bych to moc neorganizovala ptz jak uz bylo zmineno vyuziji ten cas k pokecu. U nas to fakt radne prokecali to nase foceni:) akorat je dulezity aby meli co pit :-D
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 4 měsících
Profilova fotka
Dobrý den, pokud budete tápat jak zabavit svatebčany (například při focení novomanželů) či v průběhu svatby, ráda bych Vám doporučila naší fotobudku! 3,4 nebo 6 hodin neomezené zábavy včetně neomezeného tisku fotografií - viz. náš profil:) - pro jakoukoli věkovou kategorii. Jako památku si od nás můžete nechat vyrobit nádhernou svatební knihu hostů, do níž se budou lepit fotografie z fotobudky - včetně nádherných věnování Vašich hostů. JAK TO FUNGUJE? 1. Nejprve si vyberte z našich rekvizit dle vlastního gusta, postavte se před pozadí a zmáčkněte na dotykovém monitoru tlačítko ,,START,, (obsluha to zvládne za Vás) 2. Každý má možnost se na monitoru vidět a doladit poslední detaily před koncem odpočtu a cvaknutím spouště. Nahoďte úsměv a 3…2…1…sýýýr. 3. Pokud je fotografie dle představ všech zúčastněných, je možnost si ji nechat na místě ihned vytisknout…klidně dvacetkrát!:) 4. Výslednou fotografii si můžete nechat zaslat v elektronické podobě na e-mail. Rádi Vám zodpovíme jakékoli dotazy a budeme se těšit na případné zpestření Vaší svatby! Váš Fotodroid
Odpovědět
@fotodroid Dobrý den děkuji za informaci, ale již jsem vdaná :-)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?