Srandičky po obřadě pro novomanžele, máte nápad?

Zobraz úvodní příspěvek
ahoj,kamaradka nas pozvala na svatbu a jelikož je nas víc kamaradek co jsme pozvany chteli by jsme jim po břade uspořádat nejakou srandičku jako se delají ale nechceme klasicky jako je řezání pilkou nebo chomout,spíše neco neradičního,budu ráda ale za jakekoliv napady a rady popřipadě co jste zažily na sve svatbě vy?
Odpovědět
1
2
@malakaty TAK JA BUDU DÁVAT STOVKU,DVE DVOUSTOVKY A PETISTOVKU DO RÁMU POD SKLO JAKO OBRAZ A NALEPÍM TAM ŠTÍTEK V NOUZI ROZBIJ SKLO,DALŠÍ NÁPAD CO JSME DOSTALY MI TAK TRUHLIČKU SE SAMYMA DVACKAMA JAKO POKLAD,PAK JSEM VIDELA DORT Z TOALETÁKŮ A NA NEM Z PENEZ KYTKY,PAK LAHEV S PÍSKEM A PERGAMENEM A V TM BYLI ASI I PENIZE
Odpovědět
Profilova fotka
@martaveg tak to pak opravdu nechápu, proč jsi se vdávala,,,je to snad jediný den, kdy holka chce a má být středem pozornosti a hlavně se máš na svatbě bavit, tančit prostě slavit a ne že budeš sedět někde v koutě... :-S
Odpovědět
Profilova fotka
@terezau Vdavala jsem se snad hlavne proto abych byla vdana za chlapa se kterym chci stravit zbytek zivota, ne proto ze bych chtela mit super parbu se spoustou srandicek a byt stredem pozornosti, asi mam priority trosku jinde... a to ze nechci aby kolem mne cely den nekdo skakal, vsichni mne pozorovali pri skopicinach u ruznych her, apod. to prece vubec neznamena ze jsem netancovala, nebavila se, neslavila a jen sedela v koute..
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 letech
Ahoj, u nás v kraji je zvykem dražit nevěstinu botu. Uzme se nevěstě bota a nějaký šikovný, výřečný a vtipný glosátor "draží" botu za noc s nevěstou.Samozřejmě musí vyhrát ženich(mít poslední slovo). Je to docela vtipná zábava a navíc se pro novomanžele vybere sumička.
Odpovědět
Profilova fotka
Mne nektery ty srandicky prijdou akorat trapny a ponizujici...
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme rovnou oznámili, že nechceme nic tohohle typu. A to vybírání peněz dražením bot a podobně mi připadá vyloženě ponižující. Nepotřebujeme sbírku, svatba je událost, kterou my platíme ostatním, aby se s námi potěšili...
Odpovědět
Taky bych byla spis nastvana za podobnou akci...
Odpovědět
Profilova fotka
Nechte si inspirovat na mých webových stránkách - více přímo v mém profilu ... nevěsta s ženichem i svatebčané budou ještě dloooouho vzpomínat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@maydis tohle mi nekdo udelat na svatbe tak mu tu botu omlatim o hlavu. To je co jako drazit neco za noc s nevestou? Sice to je jakoze sranda ale podle me dost ponizujici stavit nevestu do takovy pozice a chlapa ze musi nekoho preplacet aby dokazal,ze ji nikomu neda. Ja jsem pro srandu ale tohle je trochu moc
Odpovědět
Profilova fotka
Já teda nejsem žádnej suchar, ale tyhle věci mi přijdou spíš trapný než vtipný...na rozlucce někde v baru, klidně, rozechvela po obřadu, dojata, stastna a natesena na oběd? Ne....tenhle typ zábavy není pro každého..a některé nevěsty tady mají dost našlapaný harmonogram a asi by jím to rozhodilo den...my jsme s manželem nezametali střepy, nejedli z jednoho talíře, neprebalovali panenku, nezvedali boty jako odpovědi na otázky...a fakt jsme se na svatbě nenudili :) a to vybírání peněz mi taky přijde divný, vždyť dáva každý dar...my takhle byli na svatbě, neměli jsme s sebou ani korunu(nosime hlavně kartu) a vybirala se tombola, drazil podvazek, a ještě něco...přišli jsme si jako blbci, že nic nedáme, ale fakt jsme netušili, že se po nás bude něco chtít...a taky ty zabavicky vzdycky přerušili všechny v baveni se, přiběhl svědek, honem vsichni dovnit, děje se to a to...takže moc vtípků a zabavicek může paradoxne zábavě spíš uškodit...
Odpovědět
Profilova fotka
@evicep to jiste budou,damy s hlavama v rozkroku panu..zabava za vsechny prachy 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
taky jsme zakazali vsehcny unosy, polivky, rozbijeni a podobny kraviny...nebudeme nikomu delat sasky. Jsme vtipni sami od sebe, takze se nebojim, ze bychom se nedejboze nekdo nudil 8-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Zažila jsem několik svateb s různými zvyky. Na ČM Vysočině to bývá tradičně po vyjití z kostela/radnice chomout a koule pro ženicha a nevěsta dostane bič. Po "vtipných básničkách" většinou dostanou rezavou pilku a musí přeřezat zámek. Pak tradiční rozbíjení talíře a polévka z jednoho talíře. Navečer se draží nevěstina bota (viz příspěvek maydis). Taky jsem viděla přebalování mimina, hašení domku, jízdu na dvojkole (obzvláště pikantní pro nevěsty s dlouhými šaty...), poznávání ženicha podle uší a nevěsty podle kolene. Hra s botami, házení kytice a sundávání podvazku. Různé falešné nevěsty, únosy nevěsty (i ženicha) included. V tomto případě bych doporučila jediné: probrat to s ženichem a hlavně s nevěstou, jestli jim to nevadí. Hlavně žádné překvapení. Mně osobně by to těžce namíchlo. Jsem v tomhle strašně zásadová a byla bych schopna ztropit scénu i na vlastní svatbě. Já jsem výslovně zakázala všechny tyto typy "zábavy". Jsem spíš introvertní a nejsem ráda středem pozornosti. Svatba je pro mě svým způsobem "nutné zlo"... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Já bych se na to vykašlala, sama jsem o to nestála a na svatbách, kde to bylo překvápkem, to nikdo eocenil, naopak, ono i pro přihlížející to je celkem nuda. Spíš bych překvapila na paůrty, nějakou hrou, nebo karaoke neplánovaným nebo tak... :)
Odpovědět
tak protože tě to vubec napadlo , tak předpokladam že je dobře znaš :) a nechceš nam je trochu popsat - na maji radi , kde pracuji , jak dlouho jsou zpolu , kolik jjm je , kde bude obřad , hostina ........ a podle toho se da navrhovat zabava :)
Odpovědět
Profilova fotka
Záleží jaká je nevěsta a ženich☺ u nás se tomu říká zatahování ( jižní Morava ) a většinou je to zaměřeno na zaměstnání či koníčky jednoho nebo obou. Např. Brátránkova manželka je veterinářka, tak se jejich kamarádi převlékli za zvířata a některé měli nějakou nemoc a ona měla poznat, co mají za nemoc a bratranec jí dělal asistenta. Nebo od další sestřenky je manžel myslivec a ona střílela tuším z dětské pistolky nebo luku a měla zakázané oči a snoubenec ji musel navigovat☺ od další sestřenky manžel je automechanik, tak musel vyměnit kolo, samozřejmě byl nachystaný plášť, aby se neušpinili. Další manžel jiné sestřenky zas kácel májku. Takže se zaměřte na snoubence, co dělají, co mají rádi a jaké mají koníčky☺ ať se povede. Ale bacha já třeba vím, že přítel by toto neocenil, takže budu dávat vědět, aby se děcka klidnili trochu😁 jo a doporučuju dát vědět svědkové nevěsty, že něco takového plánujete a at s tím počítají☺myslím časově. Ale jak říkám u nás je to normální a tak nějak s tím počítá i nevěsta, i když samozřejmě neví, co se bude dít☺
Odpovědět
Nám sestra s přítelem připravili "zátah" u místa, kde byla oslava. Po focení sestra s fotografem odjeli na místo oslavy a její přítel s námi objížděl okres, aby nás zdržel. "Zátah" spočíval v tom, že manželovi zavázali oči a vozil mě v kolečku. Já při tom pádlovala kajakovým pádlem a museli jsme projet židle, na kterých byly psané nástrahy společného života. V kolečku mě vozil proto, že jsme oba stavaři a kajakové pádlo jsem měla proto, že oba jezdíme na kajacích. Takže to přesně popisovalo nás dva. Odjeli to chystat večer před obřadem v době, kdy byla opravdu veliká zima, za to je velmi obdivuju. Pak jsme zametali střepy z talíře - ve sněhu se to metalo veeelmi dlouho. Během večera jsme odpovídali na otázky, které popisují toho druhého - fyzické i duševní vlastnosti, zážitky, ... Kdo neuhodl, pil panáka (já podváděla, ať to není tak rychlé), pak jsme házeli podvazek a kytici a hrál se kočár (ten mi už přišel okoukaný, ale až na jedny novomanžele, kteří ji znali ze své svatby, ji ostatní viděli poprvé).
Odpovědět
Já fakt nechápu, proč by se hosté bez těhle trapáren nudili, je mi trapně už jen když to čtu :-( Však na rodinných oslavách/grilovačkách a pod. taky nikdo nic nevymýšlí a všichni se v pohodě baví, tak proč na svatbě by to mělo být jinak? Kromě prvního tance a krájení dortu jsem vše zakázala a jestli mi tam někdo s něčím přijde, budu hodně naštvaná. My máme jen odpolední grilování a chci aby hosté poseděli, dobře se najedli a večer zatančili, ne aby ponižovali sebe nebo nás u trapných her.
Odpovědět
Profilova fotka
Byl na mne vznesen dotaz, zda na mé svatbě něco takového bude, tak jsem se úplně zděsila!!! Doufám, že nikoho z přátel podobná trapárna nenapadne. I když, kdyby už na to došlo, asi bychom to všechno odtrpěli. Ale taky mám pocit, že lidé se mohou bavit bez toho, že by jiné nutili do podobných blbin.
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?