Originální tombola

Profilova fotka
Ahojky. Moc se mi líbí nápad mít na svatbě tombolu, ale to co jsem viděla je všechno stejné. Je to pořád jen výhled na zasněžené alpy, rodinná hra scrabble, notebook apple, apod. Chtěla bych něco originálního, neokoukaného. Máte nějaké nápady? Určitě se bude hodit i jiným nevěstám, možná právě Vám!! Proto, prosím, sdílejte své nápady!!! :-)
Odpovědět
nic neokoukaného do tomboly nejde.. všechno je to na jedno brdo..
Odpovědět
Profilova fotka
My dostali jako dárek "zámek na Vysočině", neboli fabku na stužce, omotanou kolem štangle salámu :-D http://www.beremese.cz/blog/jamesie/a...
Odpovědět
Profilova fotka
@jamesie to je super;-) A pak že nejde najít nic neokoukaného;-) Super @alexah89 to chce jen představivost;-)
Odpovědět
Profilova fotka
nějaké další nápady??
Odpovědět
Taky chceme mít tombolu, tak jsme hledali hodně na netu, a je tam toho vcelku dost :-) Pár věcí, které jsem ještě nikde neviděla, tak by mohly být originální: klíč k novému vozidlu (Kupon do nákupního vozíku), lovecká výbava (pastička na myši a plácačka na mouchy), ochranný oděv (bryndáček), alarmové zařízení (píšťalka), kus nábytku (ramínko na šaty), depilace celého těla (několik izolep), fotbalový zážitek ( bonbony Slavia a Klokánky), archivní víno (rozinky), mycí žínka pro drsoně (drátěnka na nádobí), výlet do džungle (přestupní jízdenka na Pražské MHD)... Na netu je toho mraky, a každý si tam určitě vybere, jen nad tím člověk stráví vcelku dost času než projde všechny stránky, ale taky jsme se u toho hodně zasmáli :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@barusajarda tak ten klíč k novému vozidlu jsem ještě neviděla a ten je fakt dobrej:-D A právě ten zbytek se všude opakuje... Ale díky, další nápad do mé sbírky;-)
Odpovědět
Profilova fotka

Odpovědět
ja delala kamaradovi tyto ceny: SNÍDANĚ S KARLEM GOTTEM (OBRÁZEK GOTTA A ROHLÍK) DOVOLENÁ VE VÁMI VYBRANÉM TERMÍNU (DOVOLENKA) ROMANTICKÁ PROHLÍDKA ZÁMKU (VISACÍ ZÁMEK) MYČKA NÁDOBÍ (HOUBIČKA) SUŠIČKA NA PRÁDLO (KOLÍČKY A ŠŇŮRA) KONCERT PRO CELOU RODINU (HARMONIKA) VÍKEND NA RYBÁCH (RYBIČKY) DOMÁCÍ ROBOT (ROBOT) NAVIGACE (KOMPAS) SADA KOL (2X COCA COLA) VEČEŘE PŘI SVÍČKÁCH (SVÍČKY A POLÉVKA Z PYTLÍKU) OSVĚTLENÍ DO BYTU (SVÍČKY) AKUPUNKTURA (ŠPENDLÍKY) PARALYZÉR (VÁLEČEK) BUBLINKOVÁ KOUPEL (BRČKA) NEOMEZENĚ DLOUHÁ MASÁŽ HLAVY (MASÍROVADLO) LEVNÉ VOLÁNÍ (KELÍMKY NA NITI) CESTA KE ŠTĚSTÍ (TIKET NA SPORTKU) SBÍRKA POEZIE (2X KRABICÁK) DEPILACE CELÉHO TĚLA (IZOLEPA) BALÍČEK PLNÝ ENERGIE (BATERKY) ELEGANTNÍ NÁHRDELNÍK (OBOJEK) LOVECKÁ VÝBAVA (PLÁCAČKA) BALÍČEK NA WC (KŘÍŽOVKY A TUŽKA) NĚCO NA ZUB (PÁRÁTKA) *s tím že ihned po vyhlášení 1. ceny pustil DJ spontánně Gotta: Když muž se ženou snídá! :-D
Odpovědět
Teď svou otázku nemyslím zle a útočně, ale jaký má tahle tombola smysl? Nechci to nikomu kritizovat a hanit, každého věc, jen mi naprosto uniká význam těchto výmyslů.... na maturiťák dobrý, ale na svatbu mi to přijde tak trošku nevhodné a nepatřičné. Ale vídám to tu často, tak třeba mi to konečně někdo vysvětlí...?
Odpovědět
já si tedy nemyslím, že by to bylo okoukané...nevím na kolik chodíte svateb ročně, ale já tak na jednu dvě a zatím jsem na žádné tombolu neviděla a zdá se mi to jako dobrá alternativa ke svatebním zvykům typu poznávání ženicha podle lýtka, či únos nevěsty o všech těch cikánkách a těhotných vyděračkách nemluvě. Ovšem jsem pro tombolu jen v případě že se lístky neprodávají, ale třeba je hosté mají nachystané u jmenovek, nebo je dostanou za tanec s novomanželi (přítel nerad tancuje, tak by to bylo o to vzácnější :D)
Odpovědět
Profilova fotka
@svatbajanaahonza nevidím na tom nic špatného... Jako abbsolutní nevkus jsem zhodnotila, když tady nějaká něvěsta psala zábavu, že přebalovali s maželem svého kamaráda, který měl pod ,,plínou,, hořčici a umělý penis. Tohle bylo nevhodné a nepatřičné. Pro mě velká ubohost, ale nevěsta z toho byla nadšená. Tombola je naopak milá, neponižující a zábavná hra...
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?