Kreslení podle rozstříhané fotky

Dobrý den, docela mě tu zaujala zábava na svatbu - tisk fotky manželů ve vetším , rozstříhaná a aby podle ustřížků hosté kreslily na namřížkovaný papír - nemáte někdo foto, jak to dopadlo? a je teda lepší barevná fotka, nebo si to upravit na pc do kresby a třeba barvit jen tužkou ? nebo co je lepší - vodovek se bojím aby se hosté neumazali, tak asi pastelky? díky
Odpovědět
Profilova fotka
Do toho bych se nepouštěla... Ne každého kreslení baví. Mě by většina takovou zábavu hodila na hlavu. Hodí se mi to spíš do Prostřena, než na svatbu...
Odpovědět
já jsem před lety kamarádce z rozstříhané fotky připravila puzzle. Fotky byly dvě, rozstříhaly se na čtverce a hosty jsme rozdělili na dva týmy. Ke jmenovce na stole (byly to obálky) jsme nabalili každému dva ústřižky a po obědě měly oba týmy v průběhu celého dne fotky skládat. Pro vítězný tým byla připravená odměna. Brala jsem to jen jako možnost vyplnění času s tím, že nakonec u toho stejně skončí jen děti. Ale omyl, po obědě vystartovali všichni ze židlí a cpali se k těm tabulím. Překřikovali se, šťouchali do sebe, byla to prča. Zapojili se všichni a bylo to během 10 min poskládané. Vítězný tým dostal drink létajícího jelena - lahvička jägermeisteru ponořená do redbullu. Druhý tým dostal dohromady jednu flašku šampusu
Odpovědět
Profilova fotka
@juka22 Tohle mi přijde super. Ale sedět po jednom tichounce kolem stolu a pokoušet se kreslit, když třeba kreslit neumím, to mi zábavné nepřijde. Ale tady se zapojí všichni a může to být skutečně zábava :)
Odpovědět
@amazonkaaa jj, souhlasím, některým dospělým to přijde dětinské, přestože jsou to třeba lidé pro každou srandu. Taky jsem měla původně na naši svatbu vymyšlené "nakreslili si svého souseda". Nejdřív mne napadlo, že by to byl fajn způsob, jak by se hosté seznámili. Pak se mi to ale rozleželo v hlavě a zrušila jsem to. Nechali jsme tam akorát na samostatném stole volně položené ty doplňovací přáníčka a kdo chtěl, vyplnil, kdo nechtěl, prošel kolem :-) z 80 ks jich máme vyplněných možná 15 (ale ty zase stojí za to :-) ). Každopádně každý je ale jiný. Nemyslím si, že hra podle @losy je špatná, ale spíš bych řekla, že nedopadne. Kdyžtak bych jí řešila tak, že bych udělala papír jeden velký, třeba na nástěnku a nechala hosty se rozhodnout, jestli se budou chtít zapojit, nebo ne.
Odpovědět
no já to chtěla zařadit, protože jsem to ještě nikde neviděla a bylo to trochu jiné............ten nápad se skládáním fotek ale také není špatný- to by asi šlo :)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?