Pomáhá vám svatební svědkyně s přípravami?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevestinky, tak uz se mi to blizi, milovymi kroky.. :-D Chci se vas zeptat, jestli pak vam vase svedkyne nejak pomaha s pripravami? Ja jen co sem te svoji zeptala, jestli nam to odsvedci, tak uz jsem ji nevidela. Porad ma jine zajmy ...! Jelikoz se pripravuje na zkousky, nechtela jsem ji davat zadne ukoly a cimkoliv ji zatezovat...jen si s ni jeste pred svatbou popovidat...ani tak jsem ale neuspela! :-(
Odpovědět
1
6
7
Profilova fotka
ahoj holky, nevím, jestli se tady ještě diskuze rozjede, ale ... vdávala jsem se před měsícem, a za svědkyni mi šla, jak jsem si myslela nej kamarádka... chovala se divně před svatbou.. dělala, že ji svatba nezajímá a nakonec v den svatby byla ona hodinu !!!! v koupelně.. měla s sebou dvě dcery a upřímně jsem s nima měla nejvíc starostí.. po svatbě nekomunikuje... a o tom, že nám nedala svatební dar nemluvím... i když o něj nestojíme... vím, že za tím je ubohá závist a o to je to smutnější... nevěděla jsem, že je tak hloupá a ubohá.. vždycky se tvářila jako kamarádka... takže moje rada zní: NIKDY si za svědkyni neberte zoufalou, rozvedenou kamarádku!!!! bude vám vaše štěstí závidět a bojkotovat... je mi líto, že byla mojí svědkyní, ale už s tím nic neudělám...
Odpovědět
Profilova fotka
smolida: je mi líto, že se kamarádka takhle zachovala!!!!Ale tobě to nemusí kazit radost.. mě jde za svědkyni taky kamarádka, ale vím, že udělá všechno co bude moct aby mi pomohla. vybírá semnou všechno. vždycky než něco koupím, třeba dekoraci, jí volám a't si zapne net a podívá se. vím, že mi řekne kdyby se jí to nezdálo. Ještě na střední jsem otěhotněla a ona je jedna z mála která mě navštěvuje, je schopná mi malého pohlídat a vždycky nás ráda vidí!!! sem ráda, že jí mám...
Odpovědět
Ahoj holky, já také váhám, zda jsem si vybrala dobře svědkyni - svojí kamarádku, kterou znám od mala. O svatbu se vůbec nezajímá, ale je fakt, že tak nějak nic nepotřebuju. Jediné co jsem po ní chtěla byla účast na finální zkoužce šatů, na kterou jsme měly je v úterý. Zkoušku jsem jí musela dvakrát připomínat, stejně si domluvila jiné aktivity, nakonec jsme se domluvily, že tse mnou pojede, ale s tím že má čas jen 2 hodiny - jedna cesta trvá 30 min, takže 2 hodiny moc nejsou. A víte, jak to nakonec dopadlo? Čekala jsem na ní půl hodiny, vůbec se nedostavila a měla vypnutý mobil. Na zkoušku jsem nakonec jela se svojí kadeřnicí, kterou jsem měla domluvenou jen na okraj, samozřejmě jsme přijely pozdě... Odůvodnění bylo, že se kamarádce vybil mobil, bez kterého nemohla odjet. ...
Odpovědět
ahoj, ja mam jasno, me odsvedci segra (sestrenka :-) ), aspon se vyhnu potizim s kamaradkama pripadnyma, ci tomu ze jedny jsem svedcila a aby treba nebyla dotcena ze me svedci jina, atd. :-D
Odpovědět
Holky, nečekáte toho od svědků zbytečně moc a nepřeháníte to trošku? Oni to možná berou jako formální záležitost a vůbec je nenapadne, že by s vámi měli něco podobného absolvovat.
Odpovědět
hareha, ja nevim co kdo ceka :-) ja mam od puberty ohledne svedkyne jasno a neresim :-) kamaradky jsou od toho aby pripadne pomohly s vyberem satu a dalsich svatebnich pi*ovin s prominutim :-N
Odpovědět
hareha: na tom něco je - velká spousta lidí to opravdu bere jako formální záležitost a ani netuší, že by snad měli být nějak proaktivní.
Odpovědět
ja nevim, ale asi nejsem normalni kdyz to tady tak sleduju, proste to neresim a nejak se nestresuju s "blbostma".. a nic proti te slecne co ji svedcila rozvedena kamaradka.... ale zhrzenou zenskou bych si na svatbu jako svedka nedala, otazkou je, zdali vubec na svatbu pozvala, kdyz ma k vecem takovy pristup 8-(
Odpovědět
Já osobně jsem od svědkyně nic nečekala ani nechtěla, jen aby se mnou absolvovala tu zkoušku, na kterou se vykašlala ...
Odpovědět
ja bych cekala to - kdyby nebyla z rodiny, jako to bude u me, ze dodrzi terminy a dosvedci v klidu
Odpovědět
Nechce se mi nervovat, jestli se dostaví včas (zásadně chodí všude pozdě) ...
Odpovědět
edipet, tak to se ti nedivim :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Takže asi nakonec bude bráška jako svědek ...
Odpovědět
Vzdyt to nevadi, aspon to budes mit hezky a i na nej budes mit spoleh :-) videla jsem i dve zensky jako svedkyne, nikde neni predepsany ze to musi byt muz a zena ;-)
Odpovědět
edipet:ahojky tak toho brášku ti schvaluji už jen její přístup by mi vadil a ráno budeš mít plnou hlavu sama se sebou jako nevěsta proč se jěště nervovat zda mi příjde včas svědkyně?Normálně bych jí to i řekla ať se nezlobí ale že na ní prostě není spoleh.
Odpovědět
rozalie7: skoda ze tady neni palec nahoru, dala bych ti ho ;-)
Odpovědět
Tak holky mi jde sestra a tomu mému jde bratr,jsou to lidí které známe,jsou to naši nejbliší a máme je rádi.Ještě jsou i skvělí baviči.Takže my si vybraly dobře. :-)
Odpovědět
1
6
7
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?