Elody prsteny

Zdravím, má někdo zkušenost s Elody prsteny? Někdy ještě v zimě jsem se tam registrovala do soutěže o prsteny a od té doby mi celkem často volají, pokaždé ale z jiného čísla. Recenze mají samé pozitivní, což mi přijde divné. Pořád mi nabízeli ať si udělám rezervaci na prodejně, abychom si vybrali prsteny, pak slevu 10.000 Kč atd atd. Když jsem si neudělala rezervaci, tak volali po nějaké době zas a zase s nabídkou slevy. Přijde mi zvláštní, že se pyšní tím, že jsou nejlepší zlatnictví v Brně, tak se divím tomu, že mají potřebu takto vyvolávat.
Odpovědět
Profilova fotka
Můžou být sebelepší, ale tímhle naléháním by mě odradili.
Odpovědět
Profilova fotka
Ano, taky mě tyto jejich praktiky zklamaly. Registrovala jsem se kvůli výhře prsteny zadarmo (i když jsem neočekávala, že bych vyhrála) a kontaktovali mě s "tajnou" slevou jenom pro mě 10 tisíc a že se po emailu dohodneme na termínu. (Brala jsem to vlažně a paní po telefonu byla skoro až dotčená a uražená, že z toho neskáču radostí, ehm). Bylo mi samozřejmě jasné, že to není žádná tajná sleva jenom pro mě, ale jejich obchodní strategie - už to je pro mě docela red flag, že mají prsteny nadhodnocené, jinak by se jim nevyplatilo rozdávat deseti tisícové slevy na potkání. Pod záminkou soutěže o prsteny zdarma (netvrdím, že soutěž je podfuk, ale...) nashromáždí kontakty na co nejvíce nevěst, kterým pak cpou "slevy" a termíny. Koukala jsem pak na jejich web a nejen že i po slevě na mě byly prsteny moc drahé, ale navíc se mi ještě žádné vůbec nelíbily (což není jejich chyba, je to asi otázka vkusu...). Napsala jsem jim email, ať se nezlobí, že jsem si nevybrala, na což slušně odpověděli, že chápou, a tím jsem to měla za uzavřené. Jak jsem se spletla :D Od té doby mi ještě nekolikrát!!! volali, nezvedla jsem to, protože přesně vím, co by následovalo :D Přemýšlela jsem i nad šatama od nich, ale po tomto neprofesionálním jednání a značně nadhodnocenými cenami už s nimi nechci mít nic společného. Řekla bych, že ty recenze a jejich masivní reklama je jen jedna velká nafouklá bublina :) Není nic odpudivějšího než škemrání, abych nakoupila zrovna u nich a vnucování mega obřích slev výhradně pro mě... jak se to říká - kdo nabízí slevy, tak byl předtím (a v tomhle případě i potom) drahej :)))
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.

Odpověď na příspěvek od eoca:

Ano, taky mě tyto jejich praktiky zklamaly. Regis…
@eoca Hele ja pak zahajila trochu detektivni patrani :D. Uz tak je dost podezrele to mnozstvi pozitivnich recenzi na google. Tolik nemaji ani "zname" jmena jako Rydl, Bisaku, Klenota atd. Co je divnejsi, ze recenze hodne pridavaji lide, co maji celkove jen jednu recenzi, tak mozna si na Elody recenze kupuji??? Pak tam byla recenze od nejake byvale zamestnankyne asi. Ve zkratce tam napsala, ze Elody si prsteny nechava vyrabet firmou z Chorvatska, pak nasledne reklamace atd strasne dlouho trvaji. Stezovala si tam i na kvalitu provedeni. Pak se ale staci podivat na tu firmu z Chorvatska a na ceny v Elody a u nich. Clovek pak asi pochopi celou tu saskarnu se soutezemi a slevovym poukazem. Protoze ty ceny maji u nekterych prstenu uplne brutalne prestrelene.
Odpovědět
Profilova fotka

Odpověď na příspěvek od tajnovaa:

@eoca Hele ja pak zahajila trochu detektivni pat…
@tajnovaa Váš příspěvek inspiroval kolegu k sepsání delšího povídání na téma Jak ověřit internetový obchod, takže Vám tímto srdečně děkuje :-) Přidávám odkaz: https://www.snubak.cz/blog/jak-overit...
Odpovědět
My jsme si nakonec u nich snubní prsteny v Brně vybrali. Slečny byly perfektní, zaujala nás pestrá nabídka prstenů a úpravy vzhledu prstenu. Přítel si nechal prsten zbrousit do matna, to se mu líbí moc, že to tak nezáří. Šance tam něco vyhrát je spíš asi nulová, když tak navolávají lidi. Nicméně prstýnky jsou zatím v krabičce, tak uvidíme s nošením.
Odpovědět

Odpověď na příspěvek od lydieg:

@tajnovaa Váš příspěvek inspiroval kolegu k seps…
@lydieg Psal do teto diskuze prispevek, ale admini ho smazali. Nevim proc.
Odpovědět
Profilova fotka

Odpověď na příspěvek od tajnovaa:

@lydieg Psal do teto diskuze prispevek, ale admi…
@tajnovaa Asi se jim nelíbil jeho login, což byl v podstatě název domény, se kterou pracuje, a tak mu pro jistotu smazali všechny odpovědi šmahem a zablokovali profil. S vaničkou vylili i dítě. Uvažoval, že si zaplatí PRO a chtěl si to tady předtím vyzkoušet. Tak už dozkoušel. Já jsem před mnoha lety chtěla změnit jako platící inzerent login na jméno domény a tehdejší administrátorka, paní Hulíková, mi řekla, že to nejde. Mimochodem, úžasná dáma, která sem tehdy svým lidským přístupem přivedla spousty platících klientů. To předchozí adminka z nedávné doby tady tolerovala naprosto jasné reklamní příspěvky týkající se ketodiety a když jsem upozornila na zdravotní rizika a přidala jsem odkaz na článek, který k tématu hubnutí napsala dcera, smazala mně, jako platícímu klientovi, spolu s odkazem i celý příspěvek, který jsem půl hodinu sepisovala. To už se lidskému přístupu paní Hulíkové ani za mák nepodobalo. Takže když neplatím, nikdo podle přezdívky lydieg nevypátrá, kdo to vlastně napsal. Je to asi takový nějaký donucovací prostředek provozovatele k prodlužování placené prezentace. Prostě obchodní strategie, na kterou má majitel webu právo.
Odpovědět

Odpověď na příspěvek od tajnovaa:

Zdravím, má někdo zkušenost s Elody prsteny? Někd…
Mám obdobnou zkušenost s telefonátem po přihlášení do soutěže - slečna nám nabídla slevu 10.000,- pokud si zarezervujeme termín zkoušky. Zkouška byla fajn, slečna se věnovala jen nám a nakonec jsme si samozřejmě vybrali úplně jiný pár, než jsme zamýšleli. Viděla jsem pak na internetu, že je nabízí i jiné stránky, ale po strovnání cen jsem se nepídila. Přišel mi pak mail, abych přidala recenzi výměnou za odemčení nějakého povídání kolem svatby myslím. Zatím jsme byli s komunikací spokojení, na prstýnky teď čekáme a půjdou do krabičky.
Odpovědět
Jsou hrozný, taky jsem jim naletěla a furt volají :-D Když je zablokuji, volají z jiného čísla. Emaily se mi již podařilo od nich stoupnout, pokud nepřestanou volat do měsíce, už to asi budu řešit s majtelem. Protože tyhle praktiky jsou fakt strašný, ještě když všichni víme, že ty slevy nabízejí každému. Když jsem poprvé slečně řekla, ať se nezlobí, ale že máme zlaté prstýnky z Brilasu za 13 tisíc, tak valila oči, že to není možné, prý kde to žijeme. No, možné to je :-D
Odpovědět
Profilova fotka

Odpověď na příspěvek od kata96:

Jsou hrozný, taky jsem jim naletěla a furt volají…
@kata96 A to jste možná mohli mít ty samé zlaté prsteny od nás za 10 tisíc a paní by oči vypadly úplně :-)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?