Potřebuju inspiraci na svatební dort. Nemáte obrázky?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojte Holky, potrebovala bych nejakou inspiraci na svatebni dort. Nemate nejake chutne obrazky? Díky moc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nema nekdo tip na recept na marcipanovou polevu??? Dekuji ;-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
Profilova fotka
Ahojky holky nemáte některá tušení z čeho múžou být ty srdíčka a na čem jsou připevněná? Moc se mi nezdá, že by to byl marcipán 8-) a stráášně bych ho chtěla http://www.beremese.cz/album/view.php... http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Neznáte nějekého dobrého cukráře z okolí Ostravy, Frýdku - Místku, Nového Jičína?
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky to opravdu žádná z Vás nemá tip jak ty srdíčka vyrobit na dort vyrobit??? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, ty srdicka by slo vyrobit z bonbonu z hroznoveho cukru, maji takhle krasne jemne pastelove barvy, jen vymyslet, jak je na neco napichnout,...
Odpovědět
jestli netrváš na tom, aby i ta srdíčka byla jedlá, možná by stálo za to podívat se v papírnictvích... ;-)
Odpovědět
matula: a co třeba http://www.dilnainspirace.cz/obchod/s...
Odpovědět
matula: A nebo zkus jedlý papír
Odpovědět
Profilova fotka
a co takhle si zkusit ty srdíčka udělat z polevy, co se dává na perníky. možná to ůjde tak, že jen uděláš srdíčko kolem konce drátku nebo si natvaruješ drátek jako obvod srdíčka a vyplníš ho tou polevou. Když to uděláš na takovou tu fólii, na kterou se kraslí barvami na sklo, tak si myslím, že to půjde udělat
Odpovědět
:-) Všechny vás zdravím a mám jeden dotaz. Taky ráda peču a synovec by chtěl na svatbu dort s marcipánovou polevou. Má s tím někdo zkušenost? V žádné kuchařce jsem návod nenašla. :-( 4ekám ,že se někdo šikovný ozve, dík. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
marcia46: mrkni se na recepty.cz, tam je spousta receptů i tipů (i v diskuzi)!
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 letech
Krásný večer dámy, omlouvám se zda ruším,ale nemohla jsem si nevšimnout,že hledáte webovky s krásnými dorty,tak jsem vám chtěla navrhnout na e-stránkách : Heda cukroví a dorty. Jsou velice krásné a ještě více chutné. Tak tam zkuste mrknout a uvidíte zda se vám nějaký zalíbí. Mějte se krásně a předem všem přeji nádherné prožití vašich dnů D a ještě krásnější další soužití s vašemi láskami až do konce života. :-D Kettryn
Odpovědět
Článek se načítá
matula...a nejsou umělá???
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj,můžu se zeptat kolik Vás vyšel dort a jak velký???děkuji.šárka
Odpovědět
ahoj, doporučuji inspiraci na zahraničních svatebních webech, pokud bude šikovný cukrář, udělá vám podle obrázku cokoliv - nechávali jsme dělat větší dort, než jsme původně chtěli - objednali jsme dort cca 55-60 porcí za 5500 Kč
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
děkuju....mám obědnaný dortík u cukrářky a 8-9 kg.bude stát 2500-3000kč.bude třípatrový,potažený marcipánem a dozdobený(mám ho v albu),horní pato má mít průměr 26cm.takže asi supr cena,to jsem ráda zdálo se mi to dost,opravdu tomu nerozumím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, před časem jsem viděla krásný dort. Měl 4 patra a po obvodu byla cesta, po níjel kočár s koňmi a vezl nevěstu se ženichem. Nahoře byl oblouk s oddávajícím. Neviděla jste ho některá. Díky za odkaz. Jinak ono je i důležité, co v tom dortu je, ne jen jak vypadá. Pokud je plněný máslem, je to dražší než tukový, chuťově se ale nedá srovnat. To samé např. Rum versus rumová tresť apod.
Odpovědět
Ty jo, tohle snad ani není k jídlu :-o http://www.yowazzup.com/blog/images/w...
Odpovědět
Profilova fotka
To už je na mě moc. To se mi nelíbí. Není to on, ale podobný styl. 4 patra a nahoře jen ta slavobrána.
Odpovědět
Já si nechám stejně jako koláčky a minizákusky dělat dort v učňáku v Čakovicíh...teda lépe řečeno, dost myslim, že říkala ta pani, že to peče nějaká cukrářka mimo učňák z nějakýho receptu, který podědila od vyhlášené cukrárny "U Myšáka". Tak jsem zvědavá. Jen cenu nevim, ale rozhodně to bude levnější než si to nechat dělat v cukrárně typu Hájek...tam by mě vyšel na skoro 5tisíc a to by byl 5ti kg, tenhle bude 7kg, máme v plánu totiž 50lidí na oběd a cca70 na večer.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 letech
podívej se na stránky dorty od Evičky
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?