Komu se dávají koláčky?

Ahoj, měla bych dotaz ohledně svatebních koláčků. Brali vaši rodiče koláčky i svým kolegům do práce? Mamka mi oznámila, že musí mít koláčky i do práce a pro taťkovi kolegy taky.🤷🏼‍♀️ Počítám s koláčky do práce pro mě a snoubence. Ale kolegům rodičů teda vůbec nevím, za mě spíš ne.
Odpovědět
Každý to má jinak, ale pokud rodiče chodí do práce a většinu / nebo půlku této velké párty platí, tak je logické, že se chtějí v práci pochlubit a přinést něco ke kávičce. Pokud chtějí, proč ne :-) Já mám mamku v důchodu, takže tam je to vyřešené, ale u táty, který nám se svatbou nesmírně pomohl (skoro vše platí), tak mu určitě chci koláčky do práce dát. Co mi ale přijde proti srsti, aby každý host dostal ještě výslužku. Podle mě, to mají logicky dostat lidi, co na té svatbě nebyly, jako sousedi blízcí, kolegové, k rodičům do práce, kamarádi a rodinný přísl., kteří na svatbu nebyli případně zváni (kdo má zkrátka menší svatbu). Já furt neberu, že když se o někoho starám a platím od 11h do druhého dne do rána, abych je pak ještě v noci nebo k ránu naháněla s kolačky, kterými se stejně na svatbě přecpali :-D Mám dvě kamarádky, které se dělali s 50 výslužkama a půlku si stejně nikdo nevzal a balila to zbytečně. Ale vím, že spousta nevěst na to má jiný názor a je to tak v pořádku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nejsou pro to žádná pravidla, můžete to udělat, jak chcete vy. My koláčky a výslužky nedělali vůbec. Tchyně je nutně potřebovala pro toho a tamtoho a pro toho taky, a to včetně půlky vesnice, kde bydlí – tak je nechala udělat a rozdala, komu chtěla.
Odpovědět
Profilova fotka
My koláčky mít nebudeme :)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?