Co na šaty - svatba venku?

Ahoj, budeme mít svatbu koncem června - komplet venku (+ party stan, pergola..). Z počasí začínám mít větší a větší obavy :D... Potřebovala bych poradit co navrch na šaty? Napadla mě džínová bundička, křivák? Šaty jsou vepředu zdobené kamínky, zadá téměř holá - viz foto. Svatba bude spíše neformálnějšího rázu.
Odpovědět

Odpověď na příspěvek od evelina94:

Ahoj, budeme mít svatbu koncem června - komplet v…
@evelina94 Pokud se to hodí ke stylu svatby a místu, tak džínovou bundu :-) A obřad stejně budeš chtít zvládnout jen v těch šatech - pokud nebude úplná zima... :-) Stačí si s někým dohodnout (např. koordinátorkou), aby byla bunda někde při ruce, aby ses mohla pak rychle obléct, kdyby počasí fakt nepřálo.
Odpovědět
Profilova fotka
Fotila jsem třeba nevěstu co měla koženou bundu, nevěstu co měla džínovou s kamínky, nevěstu co si dala kašmírový pléd přes ramena nebo prostě manželovo sako 😀. Ono konec června může být dost vedro. A budete třeba tančit nebo pobíhat mezi hosty a zahřejete se. Ale investice do hezkého šátku/šály se hodí i kdykoliv do budoucna. To se nekazí. Třeba já mám asi 10ks odsud https://www.ganga.cz/kategorie/damske...
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?