Svatebni ceste-Bali-12.7.2015

Ahoj devcata, i panove, s pritelem(manzelem) chceme letet na Bali po svatbe. Nejlepe odlet 12.7.na 14 dni. Najde se nekdo kdo i presto,ze je to svatbeni cesta chce stravit dovolenou ve vice lidech? V tomto terminu?a timto smerem?....prosim odpuste si pripomimky, ze je to svatebni cesta, a ze by jste radsi byli sami a ze nerozumite proc nekoho hledame,,,my si chceme uzit romantiku ale radi by jsme se navecir potkali a poklabosili s domorodci CR,,,pa a preji vsem hezkou svatebni cestu
Odpovědět
Profilova fotka
Tomu rozumím :-). Třeba tam i néjaké Čechy potkáte. Pár jich tam i žije. Provozují guest housy. Na facebooku třeba chilli bali. Poradí různá místa, kde bydlet a většinou tam jezdí hlavně party Čechů ( surfařů hlavně). Nebo tady, tam jsem bydlela já. A super ;-). https://cs.m.airbnb.com/listings/2234396
Odpovědět
Profilova fotka
Cechu tam je dost. Urcite nekoho potkate ale kdyztak se zastavte tady http://www.relaxbali.cz/ nabizi tam i ceske jidlo. Pak http://www.snowcamp.cz/cz/news/surf-b..., http://www.surf-trip.cz/tripy/surf-ho... . Jinak zkus vygooglovat jeste dalsi ceska ubytka. Jen ja vim asi o 5ti.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, my bysme tam rádi letěli v září. Je pravda, že let trvá 20hodin? díky za odpověď
Odpovědět
Ahoj, já na Bali nebyla, ale kolegyně z práce se tento týden z Bali vrátila. Bydleli v českém resortu, takže Čechů tam bylo dost a let trval i s cestou z Brna do Prahy na letiště 30 hodin (jsou tam nějaké přestupy, takže to není 30 hodin v kuse, nejdelší let bez přestávky byl 14 hodin).
Odpovědět
Profilova fotka
@vakomysha Díky za info. A jak byli spokojení?
Odpovědět
@teri_23 Prý moc. A prý je tam všechno hrozně levné (kromě letenek).
Odpovědět
Profilova fotka
@vakomysha letenky jsou to nejdražší na celé cestě :) nás trochu odrazuje ten dlouhý let :(
Odpovědět
Neblázněte s 30-ti hodinama!! My tam byli loni, schválně jsem se koukla na letenky a letěli jsme celkem 15 hodin (jedna cesta 9 hodin, pak přestup a dalších 6 hodin). Letěli jsme teda z Milána, tak třeba připočtěte hodinu navíc z ČR. Ale ono to hrozně rychle uteče a hlavně, stojí to za to!
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@adela125 u bodu 10 bych rozšířila možnost odpovědi, dozvěděla jsem se o tom sama
Odpovědět
Profilova fotka
@xivet pokud to je tak málo, tak je to fajn.. můžu se zeptat s kým jste letěli? díky moc za odpověď
Odpovědět
@teri_23 děkuji za nápad, ale do dotazníku teď už nebudu zasahovat mám už celkem dost odpovědí a tak bych to nechtěla nijak narušit tím, že bych ještě něco doplňovala :) Ale děkuji moc za připomenutí :)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@adela125 to je jasné.. :) tak hodně úspěchů s dotazníkem
Odpovědět
@teri_23 Omlouvám se, že píšu tak pozdě. Letěli jsme s Qatar airways, ale bylo to akce, běžně jsou docela drazí..
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
Tak co jste nakonec vybrali?? .. my letime 13. zatim vybirame ubytovani.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
My letíme v září s British Airways z Prahy a náš let trvá včetně přestupů opravdu něco kolem 30 hodin... Ale já myslím, že za tu dovču to rozhodně stojí :-)
Odpovědět
A do jake casti se chystate ? No pravda to tam nebude natriskano jako ted v lete, takze v tomhle ohledu lepsi jak my v cervenci.. ;-)
Odpovědět
Muzu se zeptat s jakou cestovkou jedete? Nebo na vlastni pest jen s letenkami? Diky
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, které letíte na Bali hned po svatbě - jak to máte s doklady? Chtěli bychom letět také hned po svatbě, ale to nebudu mít vyřízenou novou občanku, natož tak pas :o( A na jaké jméno jste rezervovali letenky? Vy to máte jak??? Moc děkuji za odpověď, já se v tom úplně ztrácím...
Odpovědět
Go 2 indonesia a jinak letenky doporucim skyscanner.com vyberny vyhledavac, na tripadvisoru.com lze najit holety, vyfiltrovat a pak uz jen porovnat nabidky a nebo i oslovit naprimo. Mr.Google je najde a vcelku hned odepisujou :-)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?