Svatební cesta po Čechách, poraďte místo :)

Profilova fotka
Ahojky, tu pravou svatební cestu už jsme sice absolvovali, ale budeme mít v srpnu ještě dva týdny dovolené, tak bychom rádi vyrazili ještě někde po Čechách s pejskem. Chci využít toho, že jste tu z celých Čech, takže třeba budete mít tip na nějaké super místo. Požadavky: abychom tam mohli se psem, dalo se tam někde koupat (opět se psem) a dali se odtamtud podnikat pěší výlety:) Máme zájem spíš o nějaké stanování, možná i chatku ale už nic moc drahého (po svatební cestě a svatbě potřebujeme trochu začít zvyšovat stav konta:). a může to být opravdu kdekoliv v Čr, ale naše prvotní představa byla J Morava nebo J čechy. Předem moc díky za každé doporučení:)
Odpovědět
Profilova fotka
@apacheee tak na tohle se tesim:-) my jsme si rekli, ze vzdycky pojedeme v lete nekam od pondelka do patku tady v CR s hafem:-) loni jsme byli v Krkonosich, vylezli jsme na Snezku, Cernou horu a tak a bylo to super:-) ted v pondeli mirime do Orlickych hor, tak jsem zvedava:-) pry je tam nadherne a nekde by se snad dalo i koupat:-) az se vratime, dam info:-) A ubytko shanime vzdycky pres slevove servery. Je pravda, ze bez psa by byl vyber vetsi, ale loni i letos jsme nasli ubytko, kde je pes zdarma. Loni jsme meli polopenzi na 4 noci pro oba dva za 1800 (dostali jsme dokonce 4luzak, spolecna socialka na patre, ale nebyl problem) a letos 2200 s vlastni socialkou a polopenzi:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka Díky, no vidíš, na tvůj profil jsem koukala už tolikrát, ale že máte taky pejska jsem nevypaátrala :) Co máte za rasu?
Odpovědět
Profilova fotka
@apacheee trikolorni kavaliri priseru:-) v Krkonosich koupani nevim, meli jsme hezky, ale v tech horach zas takovy vedro nebylo - teda krome toho, kdy jsme lezli na Cernou horu:-) To byl celkem mazec:-) kdybys chtela juknout na fotky, muzes si me pridat na facebooku:-) tam jsou:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka No jo, vy máte prcka:) Tuhle jsme šli s tou naší potvorou na vycházku, prošel kolem nás takový malý klučík a povídá : " jé, mamí, tady je koník:) " Děkuju, jsi moc hodná, ale facebook nevedu:)
Odpovědět
já doporučuju Šumavu - okolí Srní, Prášily.. je to tam super, krásná příroda, ubytování v pohodě.. my teď byli v Nový Hůrce - 3 km od jezera Laka a na Srní je to asi 20km do Prášil o něco blíž.. byli jsme ubytování v super apartmánech, nově zrekonstruovaným menším penzionu, koupání - tuším že to byli Velhartice - asi 10 km od ubytování - takový přírodní koupaliště.. my tam byli moc spokojení, příjemní majitelé, psi dovoleni.. jestli budeš chtít, písni IP, pošlu ti kontakt.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@apacheee konik:-D do bytu jsme radi, ze mame prcka:-) J.Morava i Cechy jsou krasny, tam se taky chystame. Ono v kazdem koutu se da najit krasne misto:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Na jihu Moravy je toho hooodně k vidění;-) ale jak píše @rozzaarka všude je krásné místo a k vidění něco jiného
Odpovědět
Profilova fotka
@ewulka88 To já naprosto chápu, že je všude něco krásného, proto jsem chtěla doporučit od holčin něco, co splňuje moje specifika a ony mohou z osobní zkušenosti doporučit:)
Odpovědět
kemp Osika u Nové Bystřice, kousek pod Jindř. Hradcem. Kemp je moc pěkný, přímo v něm je rybník, přes kemp jde úzkokolejka, kde jezdí i pára. Bydlet se dá ve stanu i chatce, i když chatky asi budou teď v sezoně obsazené. Pěšky se dá třeba na hrad Landštejn, nebo se přiblížit právě vláčkem, zastávka je kousek za kempem.
Odpovědět
Profilova fotka
@olusenka Díky, určitě na to koukneme:)
Odpovědět
My jsme byli ve Špindlu. Byl už podzim, krásné počasí, lákavé túry..
Odpovědět
Profilova fotka
Třeboňsko, penzion Jezárko přímo u rybníka. Perfektní dovolená i s kolem, přátelští ke všem zvířátkům :).
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@becicka Tak to vypadá opravdu nádherně, jestli se tam nedostaneme letos, tak tam určitě někdy vyrazíme, krásné místo, díky za tip:)
Odpovědět
My byli loni na kola a pěší tůrky v chatkách v Beskydech - Velké Karlovice, kemp se jmenoval areál lesková, bydleli jsme v dřevěných chatkách a byly jsme tam zcela samotincí. Čisto, některé chatky měly, jiné neměly kuchyňky, cena dobrá, okolí krásné, pejsek nebyl problém. dobré stránky jsou dokempu
Odpovědět
Profilova fotka
A co Šumava? Sestra se švagrem teď byli také na posvatební dovolené na Šuavě v Zadově, penzion Lucie, s sebou měli pejska (boxerka)-bez problémů, ubytování vč. polopenze měli za 400 na den, což je super...výlety po celé Šumavě a není to daleko i na Lipno, Kašperské Hory, Sušice, Písek, České Budějovice...:-)
Odpovědět
Profilova fotka
my sme dostaly k svatbě 4 dny v hotelu orlík je to v lese maj tam welness a hlavně je tam kllid :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@moonulinka Tam to známe, tam jezdíme s pejskem na výstavy - pořádají se tam přímo klubovky:) Jinak všem ostatním díky za tipy, na všechno koukneme:) Rozhodovat budeme až koncem týdně, takže pokud ještě někoho něco napadne, budeme rádi:)
Odpovědět
@apacheee Nevím, jestli je to ještě aktuální. :-) Hezký je Lednicko-valtický areál. S ubytováním Vám moc neporadím, já jsem měla bydlela v Břeclavi v bytě, tak jsem to nemusela řešit. :-) Ale pamatuju si, že do Lednice jsme jezdili kolem autokempu Apollo, tak se třeba můžete zkusit zeptat na ubytování tam.
Odpovědět
Já bych určitě doporučla Český Krumlov, celé město je hrozně krásný a na svatební cestu jako dělané. Když chce člověk ušetřit nějakou korunu za ubytování, je tam plno penzionů mimo centrum za slušný peníz. My tam jezdíme každý rok, toto město milujeme a s manželem jsme si z toho udělali krásnou tradici... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@apacheee Moje srdcovka byli Jeseniky a kemp losinka,prozatim ten nej kde jsem byla a ze jezdime uz nejaky ten rok.Jinak ted jsme byli v Adrspachu v kempu kamenec tam to bylo super blizko na vylety.Ale dost kempu uz konci tak bych si zavolala.Jinak libanky jsne travili v beskydech a tam je kemp ve Frenstatu a jede i pres zimu,nebo doporucim horskou chatu Dorotanka je primo na hranici a ceny skoro jako v kempu.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?