Svatební cesta - EGYPT - ano/ne?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, už strašně dlouho se nám líbí Egypt, bohužel co se poslední dobou děje nás trošku odrazuje...milujeme šnorchlování a tam je to super a navíc teď i za skvělou cenu...máme dilema... Byl tam někdo teďka? Popř doporučíte nějaký hotel? Díky za reakce.
Odpovědět
1
2
Profilova fotka
@yukonek ja osobne se divim,ze se vubec nekdo po tom co se tam deje jeste vubec zajima jak tam ted je. Ikdyby mi nekdo nasliboval hory doly tak bych tam nejela. Vazne vam to za to nestoji
Odpovědět
Ne, nejela bych. Nebezpečí samozřejmě může číhat i na sídlišti za rohem, ale po tom, co se stalo v Tunisku, mi to přijde jako hazard.
Odpovědět
Profilova fotka
Ja osobne bych Egypt neriskovala..jestli chcete neco levnejsiho tak doporucuju Turecko.. ale ne Tureckou rivieru ale Egejskou tam je to nadherny treba kolem Izmiru (je tam hodne zelene a malo turistu more krasne..)jestli chcete do zivejsiho mesta chodit vecer na prochazky,nakupy atd tak okoli Turgutreis.. ja Turecko miluju prijde mi to za malo penez hodne moc muziky jezdime 2x rocne a vzdycky jsme spokojeni..
Odpovědět
Pláž je cca 400m, jezdí tam hotelový vláček 😊 v pohodě se dá dojít i pěšky. Na pláži jsou k dispozici lehátka, slunečníky,osušky, sprchy, bar i toalety. S přítelem na Egypt nedáme dopustit. Před 4 lety jsme byli na výletě na pyramidách, bylo to super. A taky nam to stačilo - jsme ty typy, co se rádi vyvalí na pláži 😊
Odpovědět
Profilova fotka
Nejela bych ani kdy by mi to někdo zaplatil...
Odpovědět
@lucineni jsme svobodná země a ptát se tady asi můžu na co chci ne? :-) respektuju názor a děkuji za něj
Odpovědět
@1nelinka v Turecku jsme byli a bylo nádherně...byli jsme na Kleopatřině pláži v Alanyi...ale když už mluvíme o bezpečí tak tam jsou taky muslimové :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@yukonek pro vetsi bezpeci zamerne doporucuju egejskou cast treba kolem Izmiru a ne tu tureckou alanyi,side atd ale bouchnout to muze i na Vaclavaku to je jasny
Odpovědět
Profilova fotka
Já bych nejela, musím upřímně říct, že bych se bála, jsem v těhe věcech docela posera. Já bych teda nejela do žádné arabské země....jedem zítra do Chorvatska a bojím se i tam...prostě jsem děsná :-) Každopádně pokud to budu brát z hlediskapamátek, tak Egypt musí být pecka, třeba Luxor musí být fakt zážitek :-)
Odpovědět
@1nelinka děkuji zkusím pak mrknout na tu egejskou
Odpovědět
Profilova fotka
@lucineni Ježiš vy jste jedovatá útočná ženská, Slečna se ptala na názor na egypta já zodpověděla že je to ted složité všude a poté navrhla ČR,SK, nějaké španělsko apod.
Odpovědět
Pokud chcete pozorovat podmořský svět, tak je Egypt asi ideální volba. Byla jsem v Egyptě (Marsa alam, Hugharda) pár měsíců před arabským jarem (myslím nepokoje)... Je tam skutečně krásně průzračné moře a kdo se potápěl nebo šnorchloval, mluvil o úchvaném podmořském světě... Já se těšila především na památky. Z bezpečnostních důvodů se už tenkrát musel kontrolovat každý pohyb turistů. Tzn. když jsme se autobusem přiblížili k jedné památce, průvodkyně nás vyzvala, abychom vyšli z autobusu, pofotili a zase šli zpět do autobusu. Absolvovali jsme také organizovanou procházku částí města - rychlostí však připomínala cestu do práce... Asi je to daň za krásu památek, které se mi nesmazatelně vryly do paměti. PS: Byli jsme tam v zimě a byl neskutečný hic... (kam se hrabou naše české teplotní rekordy...)
Odpovědět
Článek se načítá
@nupta moc děkuji za další z názorů - šnorchlování a podmořský svět je právě to co nás láká nejvíce, památky by také lákali, ale na ty už "koule" nemáme :-) od ministerstva je tam psáno, že doporučují nevycházet z hotelového komplexu a dělat výlety na vlastní pěst - ani jedno nemíníme dělat, opravdu to bude jen relax v podobě válení se a šnorchlování...potřebovala jsem právě slyšet kdo tam třeba teď byl jak to tam je a tak...bohužel některé dámy to pojali trochu jinak a začali mě a ostatní kritizovat v tom, že o tom vůbec přemýšlíme a nedej bože říkáme, že je to tam hezký a že se tam nic zvláštního neděje... každopádně děkuji :-) :-) :-)
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?