Svatební cesta. Co cestovka Nacesty? Poraďte

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky,rozhodli jsme se svatebku koupit a jet přes německou cestovku. Zájezdy se nejlíp shánějí přes tyhle internetové stránky. Kdo jste s nima už byl,jaké máte zkušenosti,u nás zatím vše ok a super jednání a moc se těšíme,ale víte jak to dopadá,když se člověk na něco těší :-D :-D :-D
Odpovědět
My pres ne byli loni v Bulharsku a spokojenost maximalni :-) Jen to pocasu neumeli v zari zaridit a byla zima :-D
Odpovědět
myssinka: nene, neymslela jsem standardně....ale pokud je ck kvalitní, tak ti to takhle zařídí... například přes Rudolfreisen to tak je:o)) každý rok jezdíme s nimi a ptají se, jestli je to už svatební cesta...:o)))
Odpovědět
Profilova fotka
Safo my to tak taky teda neměli,i když jsme jim tam zadali,že je to svatebka,budeme mít jen nějaké "nadstandartní" služby na hotelu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
safovaverca: tak pokud už s nemi jezdite pravidelne, tak je to urcite jine.. my kdyz zacinali zarizovat svatbu na plazi, tak jsme psali maily i na ceske zprostredkovatele nemeckych CK, ale nepochodili jsme vůbec nikde, maximálně s tím, že by mozná dokazali svatbu zaridit,ale jeji legalizaci rozhodne ne.. a to je nám na... ;-) takže jsme pak byli moc rádi, kdyz nam prodejkyne na invii vsechno zaridila a za rozumnou cenu.. :-)
Odpovědět
myssinka: jojo, já vás chápu...:o))) a vyjde váš to za slušné penízky;o)) ale je také něco jiného tam zavolat a být tam osobně (v té ck).......oni mají klientů dost, takže jim nevadí, že někoho ztratí! :o( je lepší tam zajet osobně a domluvit to tak:o) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Veru je to něco kolem 5 dnů možná víc nevím to bych kecala,ale ta cena byla kolem 30-4O tis pro jednoho,ale mě ted láká více srí lanka nebo thajsko nebo nevím :-D :-D :-D vše necháme osudu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo a Verčo srí lanka přes německou ck se dá sehnat i za 17 tis pro jednoho-na poslední chvíli ale nám to nevadí,chcem něco na podzim na poslední moment ;-)
Odpovědět
murynka: ahoj. to víš, že srí lanku seženeš i levněji....není to drahá destinace-je to ta z levnějších;o)
Odpovědět
Profilova fotka
Veru a je alespon pěkná??jen mě děsí ten let někde jsem četla,že se tam letí 11hod :-| to nemůžu přežít ;-) nebo co by jsi mi doporučila ty?co třeba thajsko?nebo SAE?chcem normální hotek stejně jsme furt na pláži a tak,já tady řeším svatebku a přitom za 4 měsíce letíme do Egypta už se nemůžu dočkat :-D
Odpovědět
murynka: kdybych byla na tvém místě já, tak na Srí Lanku bych určitě nejela......Pro mě to není to pravé, vůbec mě neláká. ale tebe může, každému se líbí něco jiného:o) Doporučila bych ti třeba (aby to nebylo drahé) Domin. Republiku-Punta cana, Isla Margarita - hotel Hesperia Playa el aqua-ten je tam podle mě nejlepší. My tam tedy nebyli, ale chystali jsme se tam. Ale asi (pro mě) nejkrásnější svatebka jsou Maledivy a nebo Bora Bora-pravý tropický ráj:o)) myslím, že i ty Maledivy se dají sehnat levně, když budeš šikovná:o) na jak dlouho chcete jet???
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Veru děkuji,mě ta srí lanka láká ohledně ceny,no chtěli bychom tak 10 až 14 dní poněvadž ty posuny času jsou asi nepříjemný ;-) maledivy jsou nádherný ale drahý,my chcem tak za 60 pro oba,víš?pak začnem rekonstruovat a nemůžem vše utratit za dovolenou :-( i když mě by to nevadilo :-D
Odpovědět
murynka: Maledivy v květnu-červnu jsou nejlevnější...na týden třeba jen něco málo přes 20.tis. na osobu:o)
Odpovědět
Článek se načítá
Diskuse pokračuje po 5 měsících
Profilova fotka
Hooooolky tak cestovat přes německé CK jen a jen doporučuju,služby se nedají porovnat,je to skvělé!! Byli jsme s nima na svatebnce na Kanárských ostrovech a letěli jsme z Drážďan :-D
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 4 letech
Profilova fotka
dobrý den chci se zeptat jestli jste někdo letěli přes CK NA CESTY zajímají mě vaše názory ohledně této cestovní kanceláře vaše spokojenost či nespokojenost.vybrala jsem si u této cestovky dovolenou a trošku váhám :-| .ještě se chci zeptat jak je to s delegáty?mluví jen německy nebo i česky? 8-) děkuji předem za odpovědi :-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-x poradí někdo? :-x
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?