Svatební cesta a její cena. Na kolik vás vyšla?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, doufám, že tu není podobné téma, ale zatím jsem takové nenašla. Na kolik vás vyšla svatební cesta? ;-)
Odpovědět
TAk my se berem 26.7. a hned druhy den rano jedem do Ceskeho Krumlova ;-) ,mame tam pronajatou chatku deset minut od centra,tam budem tyden,pak mozna na dva dny do Vidne a pak zpatky domu do UK.No jak rikaji nasi,co zijou doma jezdi nas vatbeku do ciziny a my si ji uzijem v krasnych cechach x-) .Pak na podzim nekde k mori,ale to uz spis bude jako dovca ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak mi na svatebku pojedem až tak za 3,4 měsíce po svatbě před svatbou letíme na předsvatební cestu ;-) chcem nějakou exotiku přes německou CK tak do 50 tis
Odpovědět
Ta naše cesta byla báječná, naštěstí to byl svatební dar, protože tolik peněz jsme v životě neměli...........
Odpovědět
Ahojky, my se bereme 14.6. a planujeme svat.cestu do Ceskeho raje: http://www.motelcharlie.cz/index.php?... jeste jsme tam sice nebyli ale podle fotek by to mohlo byt to co hledame :-)
Odpovědět
Profilova fotka
podouska---- ju to vypada moc pekne ;-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Diskuse pokračuje po 1 roce
Profilova fotka
Milé nevěsty/novomanželky, zde vám napíši přibližné rozmězí cen v destinacích a typy dovolené, ať můžete vybírat dle Vašich možností. Snad Vám to pomůže. Romantický penzion ČR s polopenzí na víkend: 500 - 1000 Kč/os/noc Wellness hotel SK - 1500 - 2500 Kč/noc/polopenze vč. vstupu wellness zóna Bulharsko penzion bez stravy na týden letecky - 10000 - 12000 Kč Itálie/Španělsko apartmány bez stravy vlastní doprava týden/os - 2500 - 4000 Kč Egypt/Tunis all inclusive 10 dní - 15000 - 20000 Kč Exotika - 35000 (př. Srí Lanka, Thajsko) - 70 000 Kč (Seyschely, Maledivy, Bali) Cenové rozpětí berte orientační, záleží na termínu dovolené, akce last minute, kurzu koruny, aktuální cenové hladině... Ráda Vám zašlu Vaši osobní nabídku, kontaktujte mne.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?