Kam na svatební cestu? Hledáme exotiku.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Svatba bude 4. června, ale svatebku plánujeme spíš až na zimu, případně přelom roku 16/17. Rádi bychom nějakou exotiku. Thajsko, Karibik, Srí Lanka, Maurícius, Indonésie? Původně jsem byla nadšena představou SRÍ LANKY na vlastní pěst (kolegyně z práce tak jela v listopadu a byla nadšená). Ovšem čím víc se koukám na dokumenty o Srí Lance, pročítám diskuze, zjišťuji, že spousta lidí je z ní zklamaných. :-( (časté deště, špína, moře nic moc...) Takže se přikláním spíše k ostatním čtyřem možnostem. :-) Máme rádi ležing u moře, dobré jídlo a služby, ale zároveň bychom rádi procestovali co se z dané země dá. Co jsem tak četla, tak je spousta lidí nadšená z Thajska, což mi přijde nejlevnější varianta z těch co píši. Budu ráda za každý tip, názor a hlavně zkušenost. Děkuji a přeji krásný večer! Veru :-)
Odpovědět
1
2
Vy, co se chystáte do Dominikánské republiky a na Kubu a podobně, vy se nebojíte Ziky? Jsou to oblasti postižené tímto virem. Po svatbě plánujeme hned mimčo, takže tohle by byl šílený risk. My volíme Bali :)
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Mohu doporučit SRÍ LANKU. U moře v hotelu s all inclusive si krásně odpočinete po svatebním shonu, užijete si jeden druhého. Skvělé jídlo, příjemné masáže. Pokud chcete poznat i kulturu a zajímavá místa je možno spojit s poznávačkou. Ideální je objednat si vlastního řidiče a průvodce v jedné osobě, který se bude věnovat jen Vám, zodpoví dotazy, a časově přizpůsobí Vašim potřebám. Více v článku: http://www.beremese.cz/catalog/vendor... a fotoalbu: http://www.beremese.cz/catalog/vendor... nebo mne kontaktujte (klik na můj profil)
Odpovědět
Profilova fotka
My byli v dominikáne před 2 lety a bylo to skvěle..ted jsme na svatební cestu chtěli taky Karibik třeba Kubu ale mam strach ze ziky..neplánujeme hned dite ale stejne to nechci riskovat..asi zvítězí zase Thajsko..i když lákal by me i Mauricius ale ten už je hodně drahý..
Odpovědět
máte někdo typ na ubytování na Kubě nebo v Dominikáně, ale abychom nedali za ubytování majlant.... stačí nám trochu čistoty a příjemného jednání personálu... díky všem. Jinak ohledně doporučení máme za sebou Bali - krásná země plná zelených odstínů... cestovali jsme po vlastní ose téměř 14 dní, nijak jsme se neomezovali, projeli jsme celou polovinu ostrova a vešli jsme se do 50 000 za dvě osoby i s letenkami .-)
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?