Svatba 25.8.2012. Kdo má společný termín?

Profilova fotka
Ahoj holky, kdo máte stejný termín? Probereme přípravy a tak :)
Odpovědět
1
2
Profilova fotka
to jsem jediná kdo má svatbu 25.8.2012??
Odpovědět
Profilova fotka
Nejsi jediná,přidávám se:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Super :) co už máš vše připravené, nakoupené?? :)
Odpovědět
Profilova fotka
@dancii88 No různý blbinky na dekoraci už mám, máme zamluvené místo hostiny, místo obřadu, termn, fotografa, DJ, kadeřníka, vizážistku teď řeším...no a aktuálně se teď doma piplám s vývazkama :o) A co ty? Jak na tom jsi? Kupuješ vše nebo i vyrábíš sama? Kolik budete mít hostů?:o)
Odpovědět
Profilova fotka
Taky se přidávááám:-):-) My teď pořád vybíráme oznámení, a prstýnky...a je to mazec. V kamenných zlatnictvích jsme neuspěli, chceme totiž chirurg. ocel a to je problém, nemají výběr, a ani nechtějí objednat, asi to není pro ně takový velký kšeft:-( nebo nevím proč. Tak koukám na netu a je tu toho dost, ale bojím se že se seknem ve velikosti a tak. Nemáte, holky nějaké tipy?? Dále oznamko obhlížíme, chceme nějaké veselé, kreslené. Jinak už máme zařízené šaty, hospůdku, hudbu... Už aby to bylo za náma:-) co vy??? co máte, co vymýšlíte??
Odpovědět
Profilova fotka
@sindm Jo vidíš, prstýnky vlastně taky máme, přišly nám v pátek :-) Ale s šatama jsem pozadu, po těch půjdu kouknout až ke konci dubna, potřebuju ještě aspoň 4kg dolů, abych se vůbec odhodlala zajít do salonu :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a jak vypadají?? nezklamaly??a co velikost, seděla podle vašeho měření???
Odpovědět
Profilova fotka
@sindm nezklamaly, naopak :-)byli jsme je vybírat v Praze ve zlatnictví, přes net bych si netroufla...velikost sedí úplně dokonale a vůbec jsou ještě hezčí, než jsem si pamatovala :-)
Odpovědět
Profilova fotka
aha, přes zlatnictvíí, tak to sedět musí:-) Já myslela, že přes net, když jsi psala, že přišly:-) Já se toho taky strašně bojím, ale když není jiného východiska, fakt jsme obešli toho spoustu a všude jen 4-6 druhů, a ty byly o ničem:-(
Odpovědět
Profilova fotka
@sindm No oni nám je potom hotové poslali poštou, abysme už nemuseli znovu do Prahy jezdit, bydlíme v Hradci Králové...tak proto jsem říkala, že přišly:)) Ta chirurgická ocel asi nebude mít tolik na výběr..my máme bílé zlato...ale spousta holek tady kupovaly prstýnky přes net a dopadlo to dobře, tak to chce asi risknout :) a na netu byste měli nějaké vybrané?
Odpovědět
Profilova fotka
@estrellita86 na netu je velký výběr:-), bojím se velikosti, neboť se to už nedá vrátit, když je tam rytina:-( snad to klapne:-) díky, a co jinak připravuješ?? ja ty prkotinky ještě nějak neřeším, nebo spíš nevím co všechno se dělá. Stůl nám vyzdobí v hospůdce, tak tahle starost mi padá, co jinak kutíte, vyrábíte???
Odpovědět
Ahoj holky, též se přidávám.
Odpovědět
Článek se načítá
Ahoj holky, též se přidávám. Jak tady diskutuje o prstýncích, mi budem mít jedem z bílého zlata a druhý z chirurgické oceli. Je to firma Rotax a mají velice dobrý výběr. www.rotaxcz.com Brno Jánská 10 Praha Revoluční 22 Litovel Havlíčkova
Odpovědět
Mi je budeme mít z Litovle, můžeš ozkoušet, dle vzorníku vybrat správnou velikost.
Odpovědět
Profilova fotka
@estrellita86 :-. ty brďo! Já ještě nic kromě termínu a nějaký výzdoby nemám nic!! :D bože.. teď sem si ještě objednala album na svatební fotečky.. mno... mám co dělat.. jinak my teda nemáme moc financí, takže spoustu věcí ani dělat nebudem...
Odpovědět
Profilova fotka
a hostů budem mít kolem 50.
Odpovědět
Profilova fotka
jo ještě máme vybraný oznámení, tak ho necháme natisknout a pozvánky ke stolu udělám sama.. a kde v Praze jste byli pro prstýnky???? A holky jakou zábavu tam budete mít nebo nebudete??? Budete dělat svatební noviny??? A někdo mi říkal, že co třeba tombolu??? Já jsem nikdy ani na žádné svatbě nebyla, tak je to o to pro mě těžší že vůbec nevím co a jak má bejt :-/
Odpovědět
taky se pridavam..my mame domluveny sal,kostel, fotografa, kameramana,muzikanty,oznameni,zenich ma koupeny oblek kosili a kravatu..mam zamluvenou kadernici, kosmeticku na liceni, nehty,v kvetinarstvi jsem rezervovala datum jinak staci 3 mesice pred svatbou prijit a domluvit se jake kytky..mamky maji zakusky domluvene a dorty patrove dva jinak kolacky a frgale..domlouvala jsem si druzicky z rodiny..
Odpovědět
jinak jak tady pisete o prstynkach ze se nekdo boji objednat z netu..pritel chtel velice taky chirurgicku ocel ja chci bile zlato nebo stribro..jinak jsme byly v kamennych obchodech a zkousely jsme si prstynky a vyber hezky nemely z oceli..pritel si nechal zmerit ve zlatnictvi prst a pak si na netu objednal a presne ta velikost je stejna jak v kamennych obchodech..tak si nezavazne zmer prst jeste ve zlatnictvi..jinak moc hezky prstynek ma z netu je opraddu hezky vyber oceli nez v obchodeh.. oni totiz v obchodeh to mely tu chirurgicku ocel kdovi kolik let a pekne cerne..kdezto z netu to vypada hezky jak bile zlato ta ocel..
Odpovědět
nas bude okolo 8O lidi a taky premyslim o te tomboly dam to na starost svedkum at to oraganizuji jinak vyhrava bude kazdy los..a bude to jen tak pro zasmati pro zabavu aby se hoste zasmaly..
Odpovědět
nevesty kde jste zhanely vyzdobu na sal? na auta? jeste nevim jak budou stole tak nevim kolik organzy na stul..jak to bude dlouhe
Odpovědět
Já se k vám asi přidávám... i když to ještě není stopro. @dancii88 Mám to podobně, s tím, že jsem nikde nebyla. A vnímám to jako výhodu :)) aspoň mám větší šanci, že to budu mít skutečně originální a podle sebe ;)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj nevěsty, také se k Vám přidávám :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Taky se přidávám ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky. přidávám se k vám. máme zamluvené místo obřadu, hostiny, oddávajícího, fotografa, kadeřnici a vizážistku v jedné osobě :-), prstýnky a na oznámení se už pracuje. Ještě mě čekají boty, kytky, dekorace a dort :-) šaty přišly minulý týden, teď jsou v čistírně na vyžehlení a až koupím boty tak se uvidí jestli to všechno sedne na cenťák :-D
Odpovědět
Ahoj holky, taky mám stejné datum. :-) Ale s přípravama jsme trochu pozadu, za týden mě čekají státnice, tak pravé obíhání a zjišťování začně až pak. Naštestí už máme zařízené místo obřadu, hostinu, matriku, ženich má oblek a vše k tomu, já mám boty a šaty na převlečení. Jinak zatím nic :-( , tak snad to pak doženeme. A lidí budeme mít na oběd 25 až 30 a na večerní raut asi 40 - 45. Právě řešíme prstýnky, máme oba krásné zásnubní jsou s diamantem a byly docela drahé a já už nechci utrácet za jiné. Tak jsme navrhla, že si je necháme vyčistit, necháme se tam vyrít datum a dáme si je znovu. Co myslíte je to hloupé??? :-| Já mám totiž celkem krátké prsty a dva najednou by na mé ruce vypadaly blbě a jelikož je to takový kroužek s kamínkem, tak by se i hodil a zas nosit ho na druhé ruce a mít dva podobné kroužky se mi nechce...Tak prosím poraďte....
Odpovědět
Profilova fotka
Já se také přidávám!!!! ;-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
Profilova fotka
Ahojky,také mám svatbu 25.8.-přípravy vrcholí a nervy jsou na pochodu:) :-)
Odpovědět
Ahooooj,my taky tento termín...:) Už se těším...Jak jste na tom s přípravami????:)
Odpovědět
Ahoj, taky se přidávám s termínem. Ještě aby vyšlo počasí ....
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?