Rozlučka se svobodou. Jaký text na pozvánky?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, hledám inspiraci na pozvánky na rozloučení se svobodou. Nemáte někdo nějaké hezké vtipné obrázky, které by se daly použít nebo i texty na takové pozvánky? Děkuji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jlanam: tohle je super řešení, člověka to pak stojí minimum, v restauraci by se to opravdu hodně prodražilo pokud by to všechno chtěl člověk platit sám...klobásky a gulášek k chatě patří to budou mít hosté určitě radost, nějaký koláč jak píšeš a máš vystaráno ;-) my jsme dělali řízky, sekanou, saláty, chlebíčky a ani se to nesnědlo :-D nealko a pivo je super a zbytek ať si každý donese na co má chuť, to je ideální ;-) ...co se týče množství alkoholu na svatbu tak to moc neporadím, protože u nás to zařizoval taťka tak ani přesně nevím. Co můžu poradit, zkusit kontaktovat nějaký velkosklad alkoholu, táta se s nimi domluvil tak, že co se nevypilo jsme mohli vrátit zpět, takže jsme toho pak mohli vzít mnohem více aby nepochybělo.
Odpovědět
no aj my s tym alkoholom to chceme tak poriesit...povedali mi aby sme sa ozvali tak dva tyzdne pred svadbou...tak som zvedava...a zas kazdy kto chce sa zabavi a kto nechce si hned nieco najde... Kedy si mala svadbu?
Odpovědět
holky, já si svoji rozlučku hrozně užila, měla jsem ji dva týdny před svatbou. nechala jsem to na kamarádkách a ony to zařídily, objednaly restauračku, pozvaly ostatní kamarádky a připravily překvápko: všechny byly v černém za čertice a objednaly striptéra. vůbec o nic jsem se nestarala, jen mě požádaly, ať přijdu celá v červeném na smluvené místo, kousek od podniku a pak mě moje svědkyně vyzvedla. byla to snad lepší pařba než samotná svatba! :-D dohodly jsme se, že já zaplatím šampaňské na přípitek a pak nachos, byla to mexická restauračka, zbytek plus véču si holky platily samy, na to bych fakt neměla. potom jsme šly pařit do klubu a později se ještě část holek přidala ke klukům, současný manžel měl totiž rozlučku ve stejný den. užijte si to a nechte to na kamarádkách, ať se snaží, už tak je samotná svatba organizačně a časově náročná! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jlanam: já měla svatbu 31.7.2010 ;-)
Odpovědět
lennus..ja v podstate ani neviem kto vsetko ide...pretoze prva druzicka odo mna chcela len mena kamartok ktore chcem aby sa zucastnili...a inak sa o nic ine nemam starat..no mi je to take blbe aby oni platili vsetko...
Odpovědět
kajsav: spravila som kuk do albumu bola si velmi pekna nevesta:-)))
Odpovědět
Profilova fotka
jlanam: děkuji moc ;-)
Odpovědět
jlanam, tak se domluvte jen na placení, na tom jsem se s holkama domluvila a dala jim seznam, koho tam chci, tzn. maily na ty holky
Odpovědět
Profilova fotka
Tak si tu pročítám diskusi a přemýšlím, že pozvu já holky a přítel kluky - ty co budou mimo rodinu na svatbě a utkáme se na laser game... oba nás s přítelem baví a mohli bychom to udělat jako seznámení všech kamarádů... co myslíte, je to blbý? ;-) at doma nepřednáším úplnou kravinu :-)
Odpovědět
sari_nka, supr nápad! ;-)
Odpovědět
este sa spytam..vymyslate aj nejaky darcek spomienkovy pre kamaratky?hm?
Odpovědět
Profilova fotka
jlanam: já nejdříve vyrobila pěkné a vtipné pozvánky, které jsem rozeslala poštou, nechala jsem vyrobit placky (odznaky) kde byl veselý svatební obrázek, byl tam nápis "Katčina rozlučka se svobdou" a dole bylo jméno, holky si to připly na tričko a měly to jako jmenovky, protože se navzájem neznaly...pak jsem jim dala takový malý dárkový sáček a tam bylo poděkování za účast a stejná květinka jakou jsme dávali hostům na hostině viz foto v mém albíčku ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
tie odznaky su dobry napad..asi sa poniecom poobzeram...dikes..
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?