Obřad ve 12:00, jak naplánovat dopoledne?

Profilova fotka
mám 2 deti :-D
Odpovědět
Dětský koutek a zaúkolovat družičky a babičky, aby je zabavili a postarali se....Nic lepšího mě nenapadá...:-)
Odpovědět
Profilova fotka
my máme obřad až v jednu, ale taky se nám budou hosté sjíždět, takže si s tím moc hlavu nedělám, jinak ženich bude muset pro kytici a asi se bude převážet i dort :-) u toho se dají zabavit i děti
Odpovědět
Profilova fotka
No já myslím, že většinu času strávíš u oblékání, česání a líčení, tak se neboj, že bys měla snad volný čas a nudila se :-) Děti bych šoupla rozhodně babičkám :-))
Odpovědět
Profilova fotka
obřad jsem měla v jedenáct, dvě děti máme taky... na nic jiného než česání, líčení a oblékání nebyl čas ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
I my jsme měli svatbu v poledne a je to super timing. Na všechno je tak akorát čas. Všichni se můžou vyspat a nevstávat v pět ráno, ty se stihneš učesat a nalíčit... My jsme měli na desátou dopolední sraz svatebčanů u nevěsty. Někdo jel i 300 km daleko, ale vyjet v sedm ráno není až tak hrozné a na desátou, s rezervou i do té jedenácté, to úplně všichni bez stresů stihli. Ostatní (místní) byli většinou po snídani, takže kromě šumivého vína, chlebíčků a zákusků jsme si nemuseli dělat vrásky ani s nějak předimenzovaným občerstvením. No a po té jedenácté jsme se začali soukat do aut a akorát to tak vyšlo... Good luck!
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?