Střevíčky v malé velikosti, víte o obchůdku?

Nevěsty prosím Vás nevíte o nějakém obchůdku, ve kterém bych sehnala botky opravdu v malé velikosti? Zkoušela jsem si právě velikost 35 a byly mi velké. Takže lodičky musím rozhodně vyřadit. Chtěla jsem se zeptat máte nějakou zkušenost s italskou módou? Ta má přece malé velikosti. Prosím, poraďte mi, kde bych nějaký takový obchod s italskou obuví našla. Děkuji.
Odpovědět
Profilova fotka
Ve velikosti 34 a 35 Vám můžu nabídnout krásné svatební střevíčky s velikostí podpatku 2,5 cm, 5 cm a 7 cm. V případě zájmu mě kontaktujte a domluvíme se na vyzkoušení :-)
Odpovědět
Zkus Popelku (najdeš tady v Shopu), mají lodičky od velikosti 33 (mám 39, tak mě pobavilo, že může mít nějaká nevěsta miminkovskou nohu (skoro), proto jsem si toho všimla). Mám od nich botičky, na míru, dle mých požadavků, představ a přání a doporučuju!
Odpovědět
@kateriiiina29 http://www.beremese.cz/katalog/firma/...
Odpovědět
Mockrát děkuju. Určitě na to juknu. V pátek ještě pojedu do Prahy, tak se zkusím podívat i tam. Třeba budu mít štěstí :-) Co se týče té velikosti, tak mám ab-normálně malou nožku :-D Buď ráda, že máš takovou velikost a že nemáš takové problémy :-) Není to žádná sranda...
Odpovědět
Tak už jsem nakonec sehnala. Mockrát děkuju za pomoc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kateriiiina29 a kde jsi sehnala ? já chci taky vel. 35 ;)
Odpovědět
Profilova fotka
@vavrinec dobrý den, jaké velikosti jsou boty na 3 fotu? ty s tou jakoby krajkou? a kolik měří podpatek?
Odpovědět
Profilova fotka
@seb boty na 3 fotografii jsou ve velikostech 34 - 41, velikost podpatku si můžete zvolit 2,5 cm. 5 cm a nebo 7 cm. Střevíčky jsou nádherně zdobené drobnými perličkami a můžou být bílé a nebo i v barvě ivory :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@vavrinec dají se někde vyzkoušet? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@seb ano, dají se vyzkoušet u nás v salonu Bereniké v Praze. Budete-li mít zájem, napište a nebo zavolejte, kdykoliv :-) , a domluvíme se na termínu zkoušky. Kontakt je i na webových stránkách v podpisu.
Odpovědět
Já sehnala botky v Praze. Sice jsem je sháněla 5 hodin, ale sehnala. Nakonec mi padla velikost 36. Kupovala jsem je v obchodě, který se jmenoval Mixer. Kukni klidně i na net, mají své stránky :-) :-) :-) Ale nejlepší by bylo stejně si ty botky vyzkoušet, protože člověk se už v těch velikostech opravdu nevyzná. Každé jsou jinak šité...
Odpovědět
Profilova fotka
@kateriiiina29 v Mixeru mi jedny taky byly, ale měly hodně úzký podpatek, tak ještě někde kouknu po jiných
Odpovědět
Článek se načítá
Diskuse pokračuje po 3 měsících
Profilova fotka
Tento týden je velká sleva na krásné svatební střevíčky, podívejte se na můj shop zde na Beremese a v případě zájmu mě neváhejte kontaktovat. V nabídce jsou ve velikostech 34 - 41 a na podpatcích 2,5 cm, 5 cm a 7 cm. Výběr je velký :-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?