Kam (v Brně) pro neokoukané svatební boty na podpatku?

Chtěla bych boty na vyšším podpatku, okolo 10 cm (ale i o něco vyšší nebo nižší), velikostí nijak zvláštní, ale mám dost úzké chodidlo, nejlépe v barvě ivory a krajkové, ale nemusí být. Jde mi o nějaké jemné, něžné, klidně peep toe. Všude vidím zatím to samé - špičaté boty, nízké podpatky, lodičky, které jsou dost široké a taky mi to přijde v Brně zatím docela nuda - hladký satén, když krajkové boty, tak všude ty samé. Řešením by bylo objednání online, ale toho se bojím, zvlášť kvůli tomu úzkému chodidlu, v mém případě to nespraví vložky do bot, brzdičky apod. Děkuju za tipy.
Odpovědět
Profilova fotka
A co takle vyrazne lodicky nebo nejake klasicke bile, ktere by sis ozdobila a tim vybocila z nudy, ktera se bezne nabizi?
Odpovědět
Nějaké takové, jaké popisuješ (krajkové, ivory, peep toe), jsem před časem viděla v Humanicu, ale nevím, jestli je ještě mají :-|
Odpovědět
Já jsem objednávala ze zoot.cz, vyzvedávala jsem si je v Letmu, kde jsem si je mohla vyzkoušet a rozhoudnout se.. A jsou úžasné. :-)
Odpovědět
@kerasi Dobrý večer, třeba by se Vám mohlo líbit něco z naší nabídky. Boty si vytvoříte podle svých představ... materiály, barvy, podpatky, a mnoho dalšího...teď i s možností vlastního návrhu...Barvě ivory zodpovídá naše smetanová satén, nebo pravá kůže. Boty zhotovíme podle délky chodidel nebo i přesně na míru :-) Přikládáme pár obrázků pro inspiraci...krásné svatební plánování přejeme...Popelka team
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?