Jak vyčistím bílé svatební botičky?

Bohužel nám o svatbě pršelo a já nevím jak je vyčistit, jsou pošité bílým saténem, ráda bych je ještě nosila, je mi líto je po jednom nošení vyhodit ;-( http://www.roub-boty.cz/damske/4-graf...
Odpovědět
@czacza Není to žádná záhada, postačí úplně normální mýdlová voda a jemně umývat houbičkou nebo měkkým kartáčkem na nehty nebo zuby. Pokud by to opravdu nešlo, pak profíci používají perchlor (víc najdeš na netu), ale mýdlo by mělo úplně stačit.
Odpovědět
@magdalenabebe vyzkouším, děkuji moc, mám právě strach abych nějak nepoškodila ten vrchní satén... ale díky moc!
Odpovědět
@czacza Neboj, on je to materiál celkem odolný a mýdlo mu nijak neublíží, pokud je to jen "přírodní" nečistota jako blátíčko, bahínko a tak, pak by to mělo jít dobře dolů, určitě pak dej vědět jak to dopadlo :-)
Odpovědět
Já je také měla totálně zelené a špinavé, postříkala jsem to arielem ve spreji, nechala hodinu natáhnout a kartáčkem na ruce vydrhla, jsou jako nové.
Odpovědět
Holky, děkuju moc, určitě dám vědět :-)
Odpovědět
Holky, já čistila taky jen kartáčem a už ani nevím, zda bylo potřeba mýdlo, měla jsem je pěkně zadělané, ale t´ˇd jsou čisťounké..
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?