Nude neboli nahé líčení-měla jste některá? Máte foto?

Zdravím nevěsty, chtěla bych se zeptat, jestli tu je některá, která měla na své svatbě tenhle typ líčení? A pokud ano, jestli byste, prosím, ukázaly foto, jak to vypadalo celé komplet i s šaty? Ještě bych se chtěla zeptat, jestli to považujete za dobrou volbu anebo ne, jestli například pro fotky není lepší výraznější líčení?
Odpovědět
Profilova fotka
záleží na tom jak jste zvyklá. nude líčení říkáme " vstala a šla" a má to vypadat jako dokonalá plet. Na fotky mi přijde lepší trochu zvýraznění. Ale jsou nevěsty co to nemají rády a chtějí vypadat jakože nenalíčené, ale s dokonalou pletí.
Odpovědět

Odpověď na příspěvek od zuzana_mazurova_foto:

záleží na tom jak jste zvyklá. nude líčení říkáme…
@zuzana_mazurova_foto děkuji za info, ano, přesně tak jsem to myslela, jelikož se už tak 10 let vůbec nemaluju, tak jsem si říkala, že to bude vhodné pro mě. Na výrazné líčení nejsem zvyklá, tak bych asi nebyla ve své kůži, a zároveň se bála, že při něm budu vypadat "jinak" než vypadám.
Odpovědět
Profilova fotka

Odpověď na příspěvek od lamiaaa:

Zdravím nevěsty, chtěla bych se zeptat, jestli tu…
@lamiaaa Ja som mala fotografku, ktorá keď bolo potrebné, výraznejšie líčenie proste dorobila priamo pri upravovaní fotiek :-) Hlavne sa cítiť dobre a vo svojej koži. Budeš určite krásna a spokojná nevesta.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?