Dokonalý účes?

Ahoj holky, budu se vdávat a přemýšlím nad tím, že bych se česala sama, respektive s pomocí kamarádky. Uvažuju o clip-in příčescích, abych měla hustější a delší vlasy pro účes. Nemám s nimi ale vůbec žádné zkušenosti, nikdy jsem je nenosila, tak váhám. Drží dobře celý den? Jsou pohodlné? A hlavně, jak to vypadá na fotkách? Moc děkuji za jakékoliv rady a tipy, co se vám osvědčilo! 😊
Odpovědět
Profilova fotka

Odpověď na příspěvek od kikushka_kika:

Ahoj holky, budu se vdávat a přemýšlím nad tím, ž…
@kikushka_kika Clip in příčesky jsou v podstatě mrtvé vlasy a na nich drží úplně všechno. Když je natočíte na kulmo, určitě vydrží. Dají se hůř tupírovat, jsou to silnější asijské vlasy. Pokud jsi ale chcete clip-in pouze na svatbu, tak se vám to nevyplatí. Některé vizážistky vám je zapůjčí a zároveň jsou schopné vytvořit účes v ceně příčesků.
Odpovědět
Ahoj! 😊 Moc gratuluji ke svatbě :) Jako s clip-in příčesky zkušenost mám a můžu je určitě doporučit. Co se týče toho, jestli dobře drží, tak když je správně připevníš, nemusíš se bát, že by sklouzly – vydrží v pohodě celý den. Jsou překvapivě pohodlné, vůbec mě netlačily, a to jsem je měla celý den i noc. Na fotkách vypadají skvěle, vlasy jsou hustší a působí přirozeně, takže bych se toho nebála, naopak :) Pokud hledáš kvalitní clip-in příčesky, mrkni na clip-in-vlasy.eu, mají tam velký výběr a můžeš si vybrat podle délky a barvy, co ti bude nejvíc vyhovovat. 😊 Hodně štěstí a ať se všechno vydaří! 🌸
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?