Tajná svatba - svědčí

Dobrý den. Plánujeme se s přítelem vzít jen tak..sami. Tajná svatba. Ovšem - co se svědky? Četla jsem, že někomu to odsvědčila matrikářka, kameraman. U nás tohle nejde, nemáme ani kameramana, nikoho. Nikomu z rodiny ani známých říct nemůžeme, to by ztratilo smysl tajné svatby. Máte, prosím, radu, jak to vyřešit? Děkuji
Odpovědět

Odpověď na příspěvek od rraji:

Dobrý den. Plánujeme se s přítelem vzít jen tak..…
Samozřejmě svědci. Nevšimla jsem si, že mi to přepsalo 😁
Odpovědět
@rraji Tak někteří v takovém případě dělají to, že se prostě zeptají někoho, kdo jde zrovna kolem, jestli by neměl čas odsvědčit svatbu:-)
Odpovědět

Odpověď na příspěvek od pavladr:

@rraji Tak někteří v takovém případě dělají to, ž…
@pavladr děkuji za odpověď. Kolem našeho zámečku právě nikdo normálně nechodí, je bokem. A přítel je stará škola ( nejsme už nejmladší)a měl by nervy, že to není domluvené a že tam nikdo nebude 😁. Uvažovala jsem, že bych napsala nějaký inzerát, jenže to by na facu muselo být anonymně, ať to nevidí známí a zřejmě by to vypadalo hodně blbě
Odpovědět
@pavladr Aha. A nebude v tom zámečku kromě matrikářky třeba ještě aspoň jedna osoba? Třeba uklízečka nebo nějaký jiný zaměstanec provozu:-) A nebo by se třeba i tady našel někdo, kdo by to odsvědčil...
Odpovědět

Odpověď na příspěvek od pavladr:

@pavladr Aha. A nebude v tom zámečku kromě matrik…
@pavladr na matrice říkala, že ne. Že svoje svědky. Ale je tam dole restaurace, tak mě teď napadlo zkusit to tam
Odpovědět
Profilova fotka
už jsem byla svědek (trochu nedobrovolně) během covidu. Prostě seberete kohokoliv kdo půjde kolem a bude mít občanku
Odpovědět
Profilova fotka
Osobně si myslím, že matrikářka nemůže být zároveň svěděk. Že nemůže "kumulovat" funkce a podepisovat Protokol zároveň jako matrikářka a zároveň jako svědek. Já jsem sháněla pro jedny snoubence svědky a zase taková "sranda" to není: - Pro někoho to je citlivá záležitost, a tak nechce svědčit někomu, koho uvidí poprvé 10 vteřin před obřadem. - Pracovníci úřadu by možná šli svědčit v běžný pracovní den, ale že by si "odskočili od plotny" o víkendu? Těžko. - I kdyby šel někdo náhodou kolem a výjimečně se chtěl takovéhle hurá akce zúčastnit, tak bude mít u sebe platný doklad totožnosti? Já nakonec sehnala lidi, co bydlí naproti budově s obřadní síní. Všichni jsme dostali jako poděkování dárkovou taštičku s vínem, čokoládou, sýrem. Bylo to milé. Tak co to zkusit obráceně a nejdřív na matriku donést pro svědky ty taštičky s lahví? Třeba by se pak někdo sháněl snáz.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?