Tajná svatba - svědčí

Dobrý den. Plánujeme se s přítelem vzít jen tak..sami. Tajná svatba. Ovšem - co se svědky? Četla jsem, že někomu to odsvědčila matrikářka, kameraman. U nás tohle nejde, nemáme ani kameramana, nikoho. Nikomu z rodiny ani známých říct nemůžeme, to by ztratilo smysl tajné svatby. Máte, prosím, radu, jak to vyřešit? Děkuji
Odpovědět

Odpověď na příspěvek od rraji:

Dobrý den. Plánujeme se s přítelem vzít jen tak..…
Samozřejmě svědci. Nevšimla jsem si, že mi to přepsalo 😁
Odpovědět
@rraji Tak někteří v takovém případě dělají to, že se prostě zeptají někoho, kdo jde zrovna kolem, jestli by neměl čas odsvědčit svatbu:-)
Odpovědět

Odpověď na příspěvek od pavladr:

@rraji Tak někteří v takovém případě dělají to, ž…
@pavladr děkuji za odpověď. Kolem našeho zámečku právě nikdo normálně nechodí, je bokem. A přítel je stará škola ( nejsme už nejmladší)a měl by nervy, že to není domluvené a že tam nikdo nebude 😁. Uvažovala jsem, že bych napsala nějaký inzerát, jenže to by na facu muselo být anonymně, ať to nevidí známí a zřejmě by to vypadalo hodně blbě
Odpovědět
@pavladr Aha. A nebude v tom zámečku kromě matrikářky třeba ještě aspoň jedna osoba? Třeba uklízečka nebo nějaký jiný zaměstanec provozu:-) A nebo by se třeba i tady našel někdo, kdo by to odsvědčil...
Odpovědět

Odpověď na příspěvek od pavladr:

@pavladr Aha. A nebude v tom zámečku kromě matrik…
@pavladr na matrice říkala, že ne. Že svoje svědky. Ale je tam dole restaurace, tak mě teď napadlo zkusit to tam
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?