Poptávka - DJ na 19.8.2022, Praha

Hezký večer, sháníme DJ na svatbu konanou 19.8.2022 v Praze. Obřad máme zvlášť, jednalo by se tedy pouze o hostinu a zábavu - tedy cca od 14:30 do 1:00, čas bych ještě upřesnila. Místo je ozvučeno bednami. Od DJ bych požadovala moderování událostí dle programu, organizování pár her a kdyby bylo možné, tak večer karaoke. Předem děkuji za nabídky, prosím rovnou i s cenou! (klidně do zpráv) 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Dobrý den, na Váš výjimečný svatební den mohu poskytnout kompletní DJ služby, od ozvučení obřadu, skrze podmanivou hudbu při slavnostním obědě k prvním tancům, až k nekonečné večerní párty (světelná a hudební show) Vše záleží na individuální domluvě včetně ceny (dovoluji si tvrdit, že bezkonkurenční) a rozsahu služeb - moderování, hry, karaoke, videoprojekce, výrobník mlhy, bublin, laser show....NOVINKA: MOŽNOST ZAPŮJČENÍ VELKÉHO MNOŽSTVÍ DEKORATIVNÍHO OSVĚTLENÍ (studená bílá) Příjemné a nevtíravé jednání je samozřejmostí , žádné příplatky v případě jakéhokoliv prodloužení akce  Neváhejte mě kontaktovat. Bylo by mi ctí být součástí Vašeho svatebního dne. Michal
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, Váš termín mám zatím volný a mohu nabídnout své služby dje . V případě zájmu mi můžete napsat na
Odpovědět
Už jsem zde DJ sehnala, děkuji všem za zprávy 🙂
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?