DJ nebo kapela na svatbu 26.7.2014 v Ostravě :-)

Sháním dobrého a levného DJ nebo kapelu na svatbu, prosím o tip, uvitám i přímé nabídky, děkuji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer. Tak dobrý? to nemohu soudit já, ale snažím se. Levný? No, tak řekl bych normální. DJ ? to jsem :-) . Kapela? Vlastně taková mini. Občas hraju do hudby u latiny na Bonga. Takže vlastně spadám do Vaši poptávky. Mrkněte na moje webky a tady na profilu v Beremku. Pokud posoudíte, že bych mohl být ten pravý, pak mi upřesněte program do mejlíku a já Vám dám cenovou nabídku. Ostrava zas není tak daleko :-). Já k vám jezdím dost často. Minulý týden jsem byl v Paskově a Kopřivnici. Přeji krásný večer. DJ Zdenek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Jsme tým mladých DJs. Hrajeme na oslavách, večírcích, ale naše hlavní doména jsou právě svatby. Každá je originální, nehrajeme z playlistu, jsme flexibilní, máme velkou databázi hudby, moderujeme a komentujeme program i soutěže. Podívejte se na toto forum a určitě na nás najdete dobrou zpětnou vazbu. Potom navštivte naše stránky a určitě najdeme společnou cestu. A mimochodem, Váš termín máme volný a v Ostravě a okolí máme bezkonkurenční ceny. Budeme se těšit. HudbaOstrava
Odpovědět
My měli Romana Plutu, kapela Štístko, toho můžu fakt doporučit, ale jak je na tom s termínem, to netuším.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mohu Vám nabídnout služby svatebního dj včetně karaoke, vlastní světelnou i zvukovou aparaturou. Praxe více jak 14 let a reference více jak 180 svateb. V případě zájmu mě kontaktujte a já Vám poradím. S pozdravem Svatební dj Jarek
Odpovědět
Profilova fotka
@miki001 Dobrý den, z Ostravska vřele doporučuji Dj Filipa Talacka (top-produkce.cz). Nevím ovšem zda by měl volný termín 26.7, můžete to zkusit. Pěkný den, Martin Lysek :-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?