Dj - 20.9.2024 Vysočina

Ahoj, Hledáme nějakého Dj pro náš svatební den, který je 20.9. na Vysočině. Za všechny nabídky budeme rádi 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín mám volný a již jsme Vám psal soukromou zprávu. Bude mi ctí stát se spoučástí Vašeho svatebního dne.
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, moc rád Vám zahraji jukněte na www.djhabis.cz a můžeme se domluvit. Pavel
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, moc rád přijedu s naprosto špičkovým vybavením. Klidně jukněte na www.fattyfinger.cz nebo volejte 607072600.
Odpovědět
Profilova fotka

Odpověď na příspěvek od tematt:

Ahoj, Hledáme nějakého Dj pro náš svatební den, …
Dobrý den, moc rád přijedu s naprosto špičkovým vybavením. Klidně jukněte na www.fattyfinger.cz nebo volejte 607072600.
Odpovědět
Profilova fotka

Odpověď na příspěvek od tematt:

Ahoj, Hledáme nějakého Dj pro náš svatební den, …
@tematt Dobrý den, termín mám zatim volny:)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám ještě volný a rád Vám nabídnu své služby. Jsem Dj/moderátor a bavič, provozuji fotobudku s okamžitým tiskem a v případě zájmu také Silent Disco (jako skvělou zábavu na část večera, nebo například do míst, kde bývá problém s rušením nočního klidu). Spoustu ukázek reels a fotek najdete na mém Instagramu. Kompletní informace, fotky, videa, recenze od nevěst i svatební tipy najdete na mém webu www.Hrajisvatby.cz.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, přidávám se i já se svou nabídkou. Termín mám volný a ke svým službám Dj včetně moderování máte navíc ode mě zdarma sestříhané video z Vašeho svatebního dne a fotky (z pohledu DJe). To, jak vše dělám můžete u mě najít na sociálních sítích. Více na www.djmilda.cz případné další dotazy Vám rád zodpovím. Budu se těšit na případnou budoucí spolupráci.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?