DJ 1.2.2020 Průhonice

Dobrý den, hledáme na naší svatbu na sobotu 1.2.2020 DJ. Svatební hostinu máme v restauraci v Průhonicích. Budu moc ráda za nabídky a doporučení. Hezký den, Lucka F.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, posílám Vám nabídku, rád se stanu součástí Vašeho tak důležitého dne! Mirek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný a rád přijedu zahrát na vaši svatbu do Průhonic. Do interní pošty vám zasílám kompletní informace a cenovou nabídku.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také mám volný termín a s dovolením mám zrovna volný termín. Bude mi potěšením se s Vámi setkat. Info posílám do Vaší pošty. Jirka Votava - Dj Goro
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravim, pokud chcete opravdoveho prodesionala, kouknete na muj web a facebook😉
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, posílám nabídku do IP :-) S pozdravem Dj Libor Kralovič
Odpovědět
Profilova fotka
@lucfil Dobrý den, slečno nevěsto, v termínu sobota 01.02.2020 Vám na Vaší svatbě v restauraci v Průhonicích rád budu k dispozici. Nabídku Vám, s dovolením, zasílám zprávou zdejší Interní pošty. Doufám v naši budoucí spolupráci a bezchybnou realizaci Vašeho “Dne D”.
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, zaslána IP :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín mám zatím volný, tak bych vám rád nabídl také své profi služby spojené s dlouholetou praxí jako svatební DJ a moderátor na váš velký den.PŘIVEZU SEBOU HODNĚ HVĚZD,PROTOŽE MÁTE SE MNOU VIDEOPROJEKCI ZDARMA.Více zasílám do IP a více informací naleznete na mých www stránkách. Nově také nabízím doplňkové služby pro vás :-) Více v záložce služby na www stránkách. Přeji hezký zbytek dne a těším se na případnou spolupráci. S pozdravem DJ a moderátor Milan Miler
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?