Sháníme fotografa/fotografku pro svatební den 27. 8. 2016 v okolí Králík (okres Ústí nad Orlicí)

Sháníme šikovného fotografa. Předem děkujeme za typy i z vlastních zkušeností ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pěknou neděli, tento termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Klidně koukněte na web, který mám uvedený na kartě. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí napsat. :) Budu se těšit Lukáš LUMA PHOTO
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín ještě volný. Posílám SZ. S pozdravem Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Koukněte i k nám, máme volno :) Hezký den Martin Hnátek | MarLin Photo
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také bych Vám moc rád nabídnul své služby ;) Přeji krásný den Vráťa Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také se hlásím :)
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, Váš svatební termín mám ještě volný. Pokud Vás má práce zaujme, ozvěte se. Hezký den S pozdravem Robin.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím své služby svatebního fotografa. Mrkněte na mé stránky, zda by Vám vyhovoval univerzální balíček. Také se můžeme individuálně domluvit podle Vašich potřeb a přání. Přeji pěkný den. Martin Máslo
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný a velice rád Váš den nafotím. Jsem sice z Brna, ale nemusíte se bát - cestovné nyní neúčtuji :) Nabídku zasílám zprávou.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Termín mám volný a velice rád vaši svatbu nafotografuji. Jsem vystudovaný fotograf na ITF v Opavě. Projděte si, prosím, mé internetové stránky. To je důležité! Fotografuji totiž svatby malinko jiným stylem - dokumentárně - tedy tak, jak svatba skutečně proběhla... bez množství portrétů, retuší, filtrů a opakujících se fotografií. Vzpomínka je pak ale trvalejší a připravím a odevzdám velice kvalitně vytištěné hezké album. Pro svou první komerční sezónu 2016 mám zaváděcí cenu. Detaily na mém webu. Mějte hezký den. S úctou Tomáš Chadim
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, bude mi potěšením zdokumentovat váš svatební den. S pozdravem Petra Jansová svatební fotografka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také se připojuji s volným termínem. Ukázku mé práce najdete zde na kartě nebo na webových/facebook stránkách. Ceník zašlu na požádání. Jsem sice z Prahy, ale pokud budete mít zájem - ráda dojedu :) Hezký večer, Marie
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?