Sháním profesionálního svatebního fotografa na 24.5.2013

Profilova fotka
Doporučí někdo kvalitního fotografa, který má nádherné fotky jak z časopisu? Chci mít na svůj den D nádherné vzpomínky v podobě nádherných fotek a ne jen obyčejné, nudné fotky bez kouzla a života. Pokud víte, piště na loyd@centrum.cz. Díky
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Váš termín mám momentálně ještě volný, máte li zájem o kvalitní fotky za dobrou cenu podívejte se na mé stránky, věřím že jistě najdete něco co padne vašemu oku!
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám prozatím také volný. Pokud Vás moje fotografie zaujmou, ráda zašlu ceník :)
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, dovolil jsem si Vám zaslat email, včetně zvýhodněné cenové nabídky. Mé svatební portfolio naleznete i v odkazu hned pod tímto textem. Přeji pěkný zbytek dne, Honza.
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín mám volný. Pokud by Vás zaujaly mé fotografie, neváhejte mne kontaktovat.
Odpovědět
Profilova fotka
Pátky jsou volnější, takže by neměl být problém někoho sehnat. Když neuspějete, jsem Vám k dispozici.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, u mne také volno, pokud by se Vám moje práce líbila, dejte vědět a pošlu Vám nabídku, hezký večer :).
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, i ja mam zatim tento termin volny, tak pokud by vas moje fotky oslovily, ozvete se. Odkaz najdete dole pod textem a nebo na facebooku, kde jsou aktualnejsi fotky ;) Petra
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, na mém webu najdete ukázku mé práce. S pozdravem Michala.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, tento termín mám volný. Pokud byste měla zájem, budu rád, když se ozvete. Podrobnější informace jsou na webu. S pozdravem, Richard
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den kouknete i k nam termin mame volny :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento pátek mám volný. Kdyby byl zájem, tak se domluvíme. Pavel
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám také volný, takže v případě zájmu jsem k dispozici :-) Více informací najdete na mém webu. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, koukněte se i ke mě na web či zde na profil. Přeji hezký den, ZeZu
Odpovědět
Profilova fotka
Posílám pár mých fotek pro inspiraci :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Termín volný. Mrkněte na fotografie:) Budu se těšit. S pozdravem a přáním krásného dne Iva Mažgútová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, mrknete ke mne na fotky. Vas termin mam zatim volny a v pripade zajmu rada zaslu cenik emailem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mohu Vám doporučit profesionálního fotografa z našeho webu. Já Vám mohu nabídnou videozáznam ve Full HD kvalitě, jsem oba z Pce. Jezdíme po celé republice....více info na našem webu.
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Váš termín mám volný :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krasny den, pokud hledate ne uplne tradicni svatebni fotografie rada Vam nabidnu na tento termin sve sluzby. hodne fotek mam zde + dalsich skoro 1000 na webu :) Jsem s pozdravem, K.Faltynkova
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den,rád nafotím vaši svatbu, myslím kvalita fotogradií, bude splňovat vaše nejpřísnější požadavky. Prosím nahlédněte do mé galerie zde či na web nebo facebookový profil. S pozdravem Michal Oškrkaný
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?