Fotograf v okolí Kolína 8. 9. 2018

Profilova fotka
Dobrý den, sháním fotografa na 8.9. 2018.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, Vámi požadovaný termín mám ještě volný a budu rád fotit Váš velký den. Více informací naleznete na mém webu a pokud Vás zaujme i má práce, budu rad, když napíšete.:) S pozdravem Márty
Odpovědět
Profilova fotka
@majulina22 Dobrý večer, termin se mi uvolnil, novomanželé svatbu přesunuli na všední den, tak rád obsadim i tu sobotu ;-) Standa Matouš
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den přeji, Termín Vaší svatby mám volný. Gratuluji k zasnoubení :-) Nabídku zasílám v soukromé zprávě. Pokud Vás má práce zaujme ozvěte se a domluvíme podrobnosti :-) Velice rád se stanu Vaším svatebním fotografem. S pozdravem a hezký den Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín máme zatím volný. Malá ukázka fotografií zde, více informací na webových stránkách. Přeji krásný den, Lenka
Odpovědět
Profilova fotka
@majulina22 dobrý den, rádi nafotíme Vaši svatbu. Nabídku posílám do SZ ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín mám volný a rád Vaši svatbu nafotím. Veškeré info naleznete na mých webových stránkách. S pozdravem Martin Hnátek
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Budu se těšit. Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
@majulina22 Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé webové stránky a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den Martin Máslo
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, take se pridavam. Kdyztak kouknete na stranky a jestli se vam bude muj styl libit, dejte vedet;)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi vyfotíme. Nabídku posíláme do SZ S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, nabízím mé fotografické služby. Rád zdokumentuji Váš svatební den. Více informací pošlu do SZ. S pozdravem Filip Fojtík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovoluji si reagovat na poptávku svatebního fotografa. Rádi nafotíme Vaši svatbu, protože focení milujeme, navíc můžeme přijet i s fotokoutkem se svatebními rekvizitami. Vaše portrétové focení nevěsty a ženicha pro Vás bude zábavou, řekneme Vám co a jak. Podívejte se na naše svatební stránky AZ-fotosluzby.eu, je tam vše uvedeno, i ceník. Focení svatby celý den za krásných 8000,-Kč, což je velice přijatelná cena, navíc včetně fotoknihy. S pozdravem, Matěj Škraňka AZ-fotoslužby
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, ráda bych vám nabídla volný termín.
Odpovědět
Profilova fotka
Fotografa jsme již sehnali. Děkuji všem za nabídky :)
Odpovědět
@majulina22 ahoj, mam super fotografa...je to manzelsky par, foceni maji jako konicek a proto foti srdcem...ale nebij, techniku maji špičkovou 😉
Odpovědět
Profilova fotka
@marketa000 fotografku uz jsme zajistili :) dekuji
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?