Co dělat, když s příjmením měníme i trvalé bydliště?

Profilova fotka
Jde to nějak najednou nebo co s tím? :)
Odpovědět
@efe Jde to. Já jsem si po svatbě vyřizovala občanku už v místě nového trvalého bydliště a zrovna jsem se tam přihlásila. Ani se ve starém bydlišti nemusíš odhlašovat osobně, ty úřady si to mezi sebou vyřídí.
Odpovědět
Já jsem to měla stejně jako bubbi ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jéé, my to budeme mít taky tak a to se nám ten byt ještě staví . a prý když si budeš měnit občanku, tak si nahlásíš nové trvalé bydliště v místě, kde budete.
Odpovědět
Ono taky záleží, jestli jsi z toho města, kde si vyřizuješ občanku :) Jinak musíš jít na úřad v místě nového bydliště... nebo teda aspoň já jsem to tak měla :-)
Odpovědět
@efe Jde to v pohodě, já prakticky měnila celou občanku naráz - jméno, adresu, přidat titul, jiná fotka, místo svobodná vdaná :-D úplně novej člověk Když přineseš všechny papíry, změní ti všechno najednou.
Odpovědět
Profilova fotka
a co jsou všechny papíry???
Odpovědět
Profilova fotka
stačí oddací a rodnej list na občanku, zbytek dokladů už s novou občankou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já to budu mít jako mendie :) už se těším - titul, adresa, příjmení, všechno fungl nový :)
Odpovědět
Nevím, jestli si mám měnit adresu. Trvalé bydliště mám u našich, přítel u jeho rodičů. Bydlíme ale oba v zahraničí, takže si asi změním jen jméno a adresu nechám tam, kde je teď.
Odpovědět
Profilova fotka
Stačí zajít na úřad v novém místě bydliště,vzít si starou občanku,rodný list a oddací list plus fotky a změní ti všechno najednou.
Odpovědět
Profilova fotka
Mno my budeme měnit vlastně jména a po pár měsících bydliště takže to bude nadvakrát :D
Odpovědět
Profilova fotka
My budeme taky měnit trvalé bydliště,doteď máme každý bydliště rodičů a nechtěli jsme to měnit dřív než se vezmeme,tak to taky bude všechno najednou :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Předěláváme byt, stěhovat se budeme během příštího týdne a 2.července svatba. Takže trvalé bydliště a jméno a stav nechám také až po svatbě, to je při jednom. To už by asi úřad ani nestihl do svatby mi vydat novou občanku s jiným trvalým bydlištěm:o)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?