Zamčení tématu

Profilova fotka
Chtěla bych se zeptat zda po zamčení diskuse a odkázání na již existující téma není možné původní téma do nového překopírovat. Konkrétně se jedná o téma http://www.beremese.cz/diskuse/tema/p... je v něm 44 příspěvků a já bych ráda na některé reagovala...do nového tématu dávat odpovědi bez souvislosti mi přijde nelogické.
Profilova fotka
Tak děkuju adminům za odpověď a vstřícnost 8-( . Téma už je out...můžete ho klidně opět zamčít...dnes jsem si šaty u kterých jsem chtěla na fóru poradit zamluvila a zaplatila.
@lin18 A které tedy vyhrály-ty vlevo??
@lin18 měla jsi si raději udělat album s fotkama a dát tam, že prosíš o radu.....to by ti admin nezamknul
Profilova fotka
@redenka55 jo jo...dala jsem na většinu :) byla jsem ještě v jiným salonu a je pravda,. že tam měli nádherný šaty ve kterých jsem vypadala úplně jinak...ale cena byla 5500...takže bohužel :-| @ligeja tak to mě nenapadlo :) já se moc na počítač nedostanu, mám malý dítě...a šaty bylo třeba zamluvit do týdne tak jsem hledala nejrychlejší variantu...samozřejmě jsem vyhledávala podobná témata ale témat o šatech s klíčovými slovy rada, pomoc, šaty...je tam moc a prostě jsem správné téma nenašla. Proto mi nepřijde fér téma zamknout po dvou dnech a nepřesunout příspěvky abych mohla navázat....
@lin18 jj na jednu stranu ti moc rozumím a chápu tě, ale na druhou zase chápu i adminy. Nemůže tu být 100 stejných témat :-) Tak či tak, hlavně že máš šatky zamluvené a že jsi vybrala ty vlevo :-) Tak a hurá do dalších příprav na den D ;-)
Profilova fotka
@ligeja jasně taky to chápu...kvůli přehlednosti stránek je to logické...ale každopádně by mělo jít novou diskuzi překopírovat do stávající aby diskuze mohla pokračovat... Přípravy pokračují...svatba bude v červnu...takže plná hlava starostí :)
Diskuse pokračuje po 3 měsících
@lin18 mas tam napsanej duvod proc tema byla uzamcena tak nekdy staci jenom cist prispevky :) Duvod je ze je duplicitny! http://www.beremese.cz/diskuse/tema/v...
1

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?