Poraďte vhodný dárek manželovi k výročí seznámení

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky nevím si rady. V pondělí máme s manželem 7.výročí seznámení a řekli jsme si že si nebudem dávat žádné velké dárky. Já bych ho ale chtěla potěšit aspoň nějakou maličkostí, ale bohužel mě nic nenapadá. Nemáte nějaký tip? Děkuji
Odpovědět
1
4
5
Do dárků investujeme podle toho, kolik máme momentálně peněz. Když jsme na tom dobře, koupíme si vzájemně i něco dražšího. Když penízky nejsou, udělá radost i roztomilá maličkost. Jestli na tu navigaci máš a víš, že mu udělá radost, tak ji prostě kup. Nejdražší dárek jsem koupila za necelých 5 tis.Věděla jsem, že udělá radost a zrovna jsem na to měla. Ale rozhodně tak drahé dárky nekupuji třeba k narozkám nebo k výročí pokaždé. Teď sháním bezvýsledně knížku, protože nevím, jak se jmenuje. Je to průvodce - kde se natáčely v ČR různé filmy a pohádky. Měly by tam být místa s popisem kde to je a co se tam natáčelo. Nevíte někdo název ?
Odpovědět
Profilova fotka
meandra: Nemyslíš toto http://knihy.slovnik-cizich-slov.cz/h... ?
Odpovědět
duckie: jóóó, to je ono. Moc díky x-) :-) Strašně jsi mi pomohla.
Odpovědět
Mame s manzelem pristi tyden vyroci svatby.Jelikoz manzel me chce na ten vikend nekam unest (nevim kam;-),tak mu svuj darek predam uz dnes..koupila jsem mu GPS, po ktere prahne,necham mu ji dnes doma se vzkazem,ze doufam,ze ke me vzdycky najde cestu a ze se sejdem v tolik a tolik na souradnicich tech a tech (je to restaurace).Tak doufam,ze to klapne ,ze se skutecne neztrati a najde me v te restauraci:-D..tesim se,ale trochu se i obavam,pze ma prekvapeni vetsinou nejakym zpusobem vybouchnou:-D..
Odpovědět
Profilova fotka
misanydrl: no tak to je krásný dárek :-) takový romantický :-) Tak to doufám, že se sejdete v té samé restauraci, že tam nejsou dvě vedle sebe, to by byl "adrenalin" :-))
Odpovědět
No snad ne,ja doufam:-D..uz jsme tam spolu byli,tak snad to trefi:-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 letech
Profilova fotka
Ahojík, přispěji se svou troškou do mlýna:) Mě se líbí trošku té klasiky. Manželovi (ač jsme měli pouze půlroční výročí, takže toho materiálu není tolik) jsem dala fotoalbum. Vyprosila jsem si staré fotky, když byl malý od rodičů a zkombinovala jsem je s těmi novějšími. Vytvořilo to takovou mapu života:) Horší bylo najít fotoalbum, protože většinou se dělají celé v jednom universálním rozměru. Na http://www.fajneapekne.cz/fotoalba-dl... se mi to povedlo zkombinovat:) papa
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Profilova fotka
Holky,v lednu máme s manželem 5let a vymýšlím nějaký dárek,máte nějakou inspiraci?
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
já manželovi připravila krásné glamour fotky, byl nadšen. Naštěstí mne fotila paní Šebestová, tak jsem se ani nestyděla. Vyšli z toho velmi decentní fotky.
Odpovědět
Profilova fotka
my si s manželem řekli, že si dárky vyloženě dávat nebudeme, každý rok v den naší svatby pojedeme na místo kde jsme měli svatbu, v restauraci si dáme "zase oběd" a na paloučku si zase řekneme " zase ANO" :-). Takže máme spíš tradici než dávání dárků :-)
Odpovědět
K výročí je super zajít někam do nóbl restaurace nebo wellness pobyt.. A ty glamour fotky jsou taky super nápad, jen ne každý si na to troufne :-)
Odpovědět
Článek se načítá
jo jo no manžel by byl za mé glamour fotky rád, jednou se vyslovil, že by to byl krásný dárek a já dlouho o tom přemýšlím, ale jak píše tedrezka zatím jsem si netroufala :-| .Dančo kde prosím fotí ta paní Šebestová kdybych sebrala odvahu?
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 letech
Tak jak to dopadlo? Já jsem kupovala chytré hodinky https://www.purista.cz/kronaby-nord-3... a nastavím mu upomínku na den výročí, abych měla jistotu, že nezapomene koupit květiny pro mě ;)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
4
5
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?