Zkušenosti s bělícím šamponem na blond vlasy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojte holky, předvším blondýnky - nemáte některá zkušenost s bělícím šamponem, který opravdu zesvětluje, nikoli dělá vlasy stříbrné až fialové? Teď před svatbou chci vlasy co nejvíce prosvětlit, ale ten šampon, co mám doma, je fialový (to jsou tuším všechny), a když ho nechám krátce, tak není nic poznat, když příliš dlouho, mají vlasy stříbrný, až fialový nádech. Tak nevím, jestli jsem si koupila nějakou blbou značku, nebo něco dělám špatně.. jaké jsou vaše zkušenosti? Předem díky
Odpovědět
1
2
http://sampony.heureka.cz/matuschka-s... děvčata tuten šampon vam zarucene pomuze ja ho pouzivam dlouho a vzdycky jsem spokojena hlavne je to profesionalni sampon :) takze se nemusite bat nejakyho obarveni a fialovy to je protoze tam je malinko peroxidu :) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já bych použila ten co sem dala @evly má sestra jej používá a je super (je kadeřnice) navíc jej používá i pár kadeřnic co znám ;-) Takže za mě ten :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, já používám tenhle:
Odpovědět
Ahoj vynikající je od loreal nebo swarzkopf ale profesionální.Chytá pěkně do bílá doba působení klidně i 15 minut.Levné značky jako YOUN,TREND UP atd...chytají do fialova.Dobré je to střídat s normálním šamponem.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 10 měsících
@pipiii ahoj som blondína už viac ako dva roky a to veľmi bledá skoro biela...ale chcela by som prejsť na melír ...viac odtieňov blond šlo by to ? nebol by to skok a ako dlho si nechať odrásť moje hnedé vlásky ? :) ďakujem :)
Odpovědět
Profilova fotka
@sjuzsch ahoj :) ano jde to velmi snadno, nejlepe bude nejdrive dobarvit odrosty a pote dodelat meliry pres alobal napr 3 ruznych odstinu blond barev. Napr 8/7,8/0 a mozna i 7/7 na tve hodne svetle vlasy je potreba dat hlavne teple odstiny barev, tudiz prirodni odstiny barev by chytly hodne studene az do zelena, coz bys samozrejme nechtela. nejlepsi na tento postup je vhodne pouzit prelivy, ktere sokonale kryji, vyzivuji vlas a krasne se lesknou. Doporucuji neco od color touch od welly, najdi nekoho sikovneho a zadny problem to urcite nebude!:) hlavne hooodne alobalu a tenke praminky:) aby to vypadalo naprosto prirozene. napr 7/7 uz je hnedavoucka ale na tve vlasy to chtne extra svetle i tak a po 2 umytich to bude dokonaly...:)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 letech
Ahoj , potrebovala bych radu. Sem hnedovlaska s blond melirem ale mam velky odrosty tak bych potrebovala poradit barvu nebo peroxid ktery by mi dobre chytl do pekne blond. Protoze kdyz sem naposledy pouzila z drogerie peroxid tak to chytilo zlutou barvu az do drzate , tak co by ste mi poradily na blond prouzky aby to dobre chytilo? Dekuji predem.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 6 letech
Profilova fotka
Mám taky blond vlasy a ráda bych vyzkoušela tuhý šampon, nezkoušely jste některá?
Odpovědět
@lucka_ondra Mám teď tuhý šampón a mám z něj úplně vysušenou pokožku. Ale mám alverde z DM, jiné mohou být lepší.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Diskuse pokračuje po 3 měsících
Ak nejaký šampón na vlasy, určite odporúčam vyberať podľa týchto parametrov https://www.provlas.cz/sampon-na-rust... Uistite sa, že sú tam bylinky a vitamíny, len prírodné zložky. Rozhodne sa vyhnite niektorým chemickým a umelým šampónom, ktoré vaše vlasy len ničia. Prírodné šampóny určite nerobia zázraky, ale vlasom stačí, že sú šetrné a neničia ich.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
Profilova fotka
Mám dobrý zkušenosti s bonfire sadou od tomase arsova a stejně tak na blond vlasy jejich sapphire sada. Dají se koupit v Rossmannu nebo Douglassu, jsou taky bez parabenový a tak, já mám s nimi dobrý zkušenosti, ty vlasy jsou po nich hezký a zdravý, na blond vlasy ten sapphire taky fajn, hezky je udržuje v nežlutý blond, používám ho jednou týdně a střídám s tou bonfire sadou.
Odpovědět
Článek se načítá
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?