Neúčast na svatbě

Zdravím mám čerstvý zážitek a potřebují ho vstřebat a vědět názor jiných zda🤬 jen já mám takový problém či ne. . 3mesice manžel věděl že je zvyn na svatbu svého NEVLASTNIHO BRATRA- dítě od přítelkyně otce kterou nesnáší . Ale nějak spolu žili I náš je to bouřlive po hádce odjede .. nevysvětlí neomluví prostě ti vyšumi absolutně nekomunikuje. . Matka utekla od něj a otce a prostě emoce neumí ovládat do dnes. Tudíž jsem 3 měsíce poslouchala JÁ JDU NA SVSTBU . JÁ SI KOUPÍN DO srpna oblek atd ... já pozvánku neviděla pouze mi řekl však je na stole- na stole obálka bez popisu ... Pak jsem se na začátku září dozvěděla,že svatba nebyla v srpnu ale že ON TADY NEBUDE 3 VÍKEND V ZÁŘÍ.... OK Týden před svatbou v 9 večer přivezl koláčky manžel ujel na noční aby nás konfrontoval s bratrem - já ho viděla 1 za 13 let dcera šla semnou cen v lijáku. .. podával ji to a říká UVIDÍME SE PŘÍŠTÍ SOBOTU. A JÁ Joo? Poslouchám tu 3 měsíce že jde sám takže nejspíš ne ... coo ? Ne ! Určitě přijďte a já to nám muž neřekl takže s námi nepočítá že se zúčastnime .... To že nám to předal mu volal zda se zmínil i o tomto nevím ..... Každopádně mi to svědomí nedalo dcera hned vletěla do šatníku zkoušela šaty. Všechny malé nevhodné nebo na svatbu.. nelenila jsem vběhlana Vinted napsala snad na 15 šatů o rozměry .... Že tedy ok nejspíš nám ŘEKNE ať jsme připraveni v létě jsem koupila na " svatbu dceři " baleríny ...tak to půjde ..já osobně nemám nic. .. nechodím ve společenském nikam. Druhý den po noční jsem chtěla ať jede s dcerou na kroužek - střídáme se s rodiči ...ať můžu skočit do obchodu - neřidím ... a u nás nic není ... V obchodě jsem se koukala po šatech vhodné na svatbu jak dceři tak mi .. zcela bez zájmu proč se vlastně na takové věci dívám pak se ptám na jeho košili opět PROČ jako pochopila JSEM že my se nezúčastníme... přestala jsem mít zájem cokoliv kupovat ... pak se ptám na ten víkend zda pojedeme pryč. Řekl nevím ... víc nic .. den před svatbou ... V 17.00 přijde SMS pokud jako jdeš taky máme v 7 ráno být u ségry . . Co ? Nevím kam bych měla jet o ničem nevím .... ( Vždy když něco chci musím říct. -jeho slova. . ale ON NEŘEKL) MÉ myšlenky- Nemám na sebe nic nemám dárek ... nic jsem slušně vychovaná a na svatbu s prázdnou rukou fakt nejdu ... kytku nekoupím sháněla jsem po známých dárek .. honem obstarávala obálku.... a řešila co bych si vzala ...vše jsem sehnala vyházela šatník dcera se nachystala . Ráno . Nás nevzbudil večer neřekl ani slovo nic si nenachytal . Já mu napsala že Toto jsem tedy nečekala v 6.45 h.... prý jsem řekla že mě to nezajímá tak jel sám .... Toto nejsouš nevstrebam a bude to definitivní Trčka za naším manzelstnim ...m můžu milovat .... dcera taky naučila jsem je ať jsou spolu dokud nepřijde puberta. ... ale. Toto mi nejde překousnout jen tak ... mimo jiné čas .. měl aby to otočil k bratra na snídani měl být v 8… což je od nás 30min. A tečka byla že to bylo v kostele - můj sen .... on takovou svatbu odmítl a já věděla že nic co mám doma se na svatbu v kostele nehodí a vypadala bych tam jak . Ale ten pocit zrady opovržení . A ten pohled a zklamání dcery jak se zbudila .. že tam není . Nevymažu dlouho u hlavy 😪 vím dlouhé. Ale bez souvislosti by to nemělo smysl psát. A být pohodová rodina. Bez problémů pozvánku beru a 3 měsíce si sháním oblečení ale nebudu se CPÁT NĚKDE kde evidentně nepatřím. Jak by jste se zachovali vy . Nevadilo by vám to dojel před půlnocí bezeslova. Bez výslužky prostě jsem tu ..
Odpovědět
Profilova fotka
Ten tvuj popis je chaoticky, uplne se v tom ztracim. Jde tedy o to, ze manzel jel na svatbu bez tebe? Tak jsi mela nekomu z rodiny rict, at te nabere po ceste a dopravit se sama bez nej. S manzelem sis to mela pak vyresit bokem. Nebo o co jde?
Odpovědět

Odpověď na příspěvek od katy8813:

Zdravím mám čerstvý zážitek a potřebují ho vstřeb…
Promiň, ale to je tak zmatený a věty tak moc nedávají smysl, že se to nedá přečíst.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.

Odpověď na příspěvek od ellyem_98:

Ten tvuj popis je chaoticky, uplne se v tom ztrac…
@ellyem_98 jeho rodinu neznám nestykame se bratra jsem viděla 1x. . proto bych šla pouze jako jeho doprovod
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem. @marta6578 omlouvám se psala jsem to pod návalem emocí snažila se vše vypsat ať víte jaké jsou vztahy 🫤
Odpovědět

Odpověď na příspěvek od ellyem_98:

Ten tvuj popis je chaoticky, uplne se v tom ztrac…
@ellyem_98 je o to že od začátku co dostal pozvánku mluvil pouze o sobě. Máme takovou krizi tudíž není jasné že pozvánka je i pro mě a dceru .. zklamal ... rok nemám svatební prsten abych mu dokázala že stále čekám na omluvu. ( nedali jsme odchod pejska byl puvodně můj najednou díra neuměl mě obejmout utekl brečet pryč ať ho nevidím a v té bolesti mě nechal samotnou to řešit ještě s dcerou a od té doby se to táhne taková propast mezi námi ) proto jsem stále čekala zda se zeptá jestli pojedeme taky - přijde mi to hloupé ... oni (bratr) jdou právě pro ten symbol prstenu žijí spolu možná 20let, 3 děti takže proto že chtějí být stejně příjmení a prsten na ruce. A řekla jsem manželovi že na svatbu bez prstenů nejdu. Odpověď je si ho vem. Vůbec nechápe že je třeba něco vykomunikovat či omluvit ... obejmout cokoliv prostě ať člověk cítí a vnímá že ví že udělal chybu. Rok je tady všelijaká nálada. . Jako na houpačce .... nechci vzdávat manželství ale nejsem robot. A hodil nás přes palubu a šel sám a nevadilo mu to. Já osobně bych nešla sama. Dcera extrémně zklamaná jak se zbudila že ji nevzbudil. A mu to prostě nepřijde blbé od té doby tady je ticho .... já závit bude hádka a ten sedne do auta a ujede. ..
Odpovědět
Profilova fotka
Já bych s takovým člověkem nebyla ani minutu, natož s ním mít dítě. 😃 Musela jste vědět, do čeho jdete, už před manželstvím. Nedokážu si představit, že bych takto s partnerem žila. Očividně vázne komunikace na obou stranách. Proč jste mu prostě neřekla, že jste rodina a jdete všichni spolu? 😃
Odpovědět
Chtělo by se to nejdříve naučit česky, pak ti možná někdo odpoví
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?