Moje situace

Dobrý den, sice sem tento příspěvek nepatří, ale i tak jej zkusím napsat zde. Je mi 26 let, vystudovala jsem VŠ humanitního směru. Jsem drobná tmavovláska z Prahy - mám ráda procházky do přírody, kulturu, rekreačně sport a cestování k moři a pečení. Myslím, že jsem spíše skromnější, rozhodně nepoužívám instagram apod. Ráda i pracuji na zahrádce. Přesto nemohu narazit na fajn hodného kluka, se kterým bychom spolu vytvořili harmonický vztah. Zkoušela jsem seznamky a bylo to hrozné - samí uchylove, lidé jak z výkonu trestu atd. Měla jsem z toho i vztahy, ale šlo jim hlavně o to jedno, nemysleli to se mnou vůbec vážně, dokonce se z toho vyklubali manipulatori, tak jsem to musela zavčas ukončit. Byla jsem párkrát i na tom speed dating a přišli tam samé sociální případy - ještě na mě byli drzí, různě třeba rackovali anebo měli oplzle poznámky. Pracuji na univerzitní knihovně, kde jsem v kontaktu jen se studenty 1. ročníku a v kolektivu jsou jen lidé středního věku. Na vysoké byly holky, mám VŠ humanitního směru. Na střední jsem zrovna chytila třídu párty lidí - já taková nejsem, jsem klidná a nepotřebuji chodit po barech a klubech. Kamaradi taky neví o někom kloudnem. V létě jsem chodila na venkovní workoutove cvičení a zase jen ženy kolem 45 a muži též. Nikde prostě kategorie 25-30 let. Na výstavách také rodiny s dětmi nebo cizinci. Už vůbec nevím kde hledat. Nemáte nebo nevěděli byste o nějakém fajn milem klukovi? Díky moc za případnou odpověď. Klidně napište do zprávy.
Odpovědět
Profilova fotka

Odpověď na příspěvek od te17:

Dobrý den, sice sem tento příspěvek nepatří, ale …
@te17 Dobrý den, v Praze znám samé starší pány. Pokud máte ráda procházky do přírody, zkusila bych např. jezdit na krátké jednotýdenní zájezdy s cestovkou, která jezdí pod stan. Tam by se mohl dát najít kluk s podobnými zájmy a přitom nezhýčkaný. Pokud nevadí zhýčkaný, tak i do hotelu. Podobných možností je víc, jen přemýšlet, třeba se přidat do nějakého spolku zahrádkářů a nějaké maminky svobodných kluků něco vymyslí za Vás bez Vás (viz Prodaná nevěsta) :-) Oslovte třeba pod nějakou záminkou prvního kluka, kterého potkáte na procházce v přírodě. Druhého taky atd. Pak si z nich vyberte. Jak říká esoterik Miroslav Zelenka: „Modli se k Bohu, ale plav ke břehu.“ Jsem z vesnice a tady se to dělí na naondulované týpky s dobrým vzděláním, co se ale budou držet maminky až do šedesáti a s kamarády si raději píší smsky nebo přes facebook a pak jsou tu mladí chlapi, kteří pracují rukama a kteří by měli rádi svou šťastnou rodinu, ale kteří by při výrazech speed dating, workoutove cvičení apod. vzali nohy na rameny. A navíc taky zarputile uznávají jen dvě pohlaví, takže by je mohlo vyplašit i to VŠ vzdělání humanitního směru. Drsní chlapi jsou v některých směrech hodně plaší.
Odpovědět

Odpověď na příspěvek od te17:

Dobrý den, sice sem tento příspěvek nepatří, ale …
@te17 Na tvom tvem prispevku mne hned prastilo do oci neco, co jsem ti hned chtela napsat, ale pak jsem si uvedomila, ze vlastne nevim, jak to slusne podat, protoze ackoliv to myslim dobre, urcite to vyzni spatne, at uz pouziju jakakoliv slova. Takze jsem ochotna to rozvest dal, ale jen v pripade, ze bys mela zajem a jsi opravdu otevrena zpetne vazbe. Netvrdim, ze muj postreh je spravny, ale je mi 40 a ja uz jsem pripady podobne tomu tvemu v okoli videla mockrat a vzdy to melo spolecneho jmenovatele.
Odpovědět

Odpověď na příspěvek od te17:

Dobrý den, sice sem tento příspěvek nepatří, ale …
@te17 no asi tě nepotěším, ale koho znám tak se buď seznámil na vysoké, v práci nebo přes seznamku. Teda nejkratší doba kdy spolu zatím jsou jsou tři roky, tak nevím jestli se od té doby nějak seznamky změnily. Nicméně všichny seznámení měli úplně stejný průběh, nejdřív si psali na Tinderu, nikdo nešel rovnou na rande, ale nejdřív to bylo o tom, co mají společného. Možná to prostě chce se uvolnit, nemyslet hned na vážnou známost a psát si spolu. Co se týče koníčků, tak je dobré mít nějaký opravdový a jen jako bonus brát to, že se můžeš možná náhodně s někým seznámit. Příliš se to nestává, to je víc o partách lidí a to co jsem pochopila není tvůj styl. Co tak vím, tak to seznámení fungovalo jen u slečny počítačové maniačky a u holky co milovala psy a chodila s nimi na cvičák. Ale zas univerzita mi přijde jako celkem dobré prostředí, kde si trochu spojit "koníček" a lidi, nemáte nějaké zajímavé přednášky i pro veřejnost? Nějaké téma, které ti není úplně vzdálené a zároveň by mohlo bavit kluky? Mrknout se třeba i na nabídku jiných univerzit. Ale hlavně tam jít kvůli sobě, trochu si rozšířit obzory :D ne úplně čekat, že tam najdeš hned partnera.
Odpovědět
@te17 Jo tak tomuhle rozumím... Asi neporadím (a možná to ani nechceš nebo nepotřebuješ), ale chtěla bych Tě povzbudit, Taky jsem absolvovala humanitní obor, navíc v OL, kde ani nejsou technické školy, takže samé ženské. Pak jsem 10 let učila na ZŠ (taky žiju v Praze) - zase ženský kolektiv... Když se to dalo dohromady s dalšími životními okolnostmi, trvalo mi velice dlouho, než jsem vůbec byla ke vztahu zralá - no a najít někoho téměř ve 40 se zdálo nemožné. A světe div se - ve svých 38 letech jsem na jedné seznamce objevila profil kluka, s kterým jsem se léta znala (opravdu jen znala - prostě jsme se občas náhodně někde potkali a pozdravili se, kamarádstvím bych to nenazvala), vlastně mě tím profilem ani moc nezaujal, ale napadlo mě mu napsat.- Takže tu seznamku jsem ve finále potřebovala jen ke zjištění, že dotyčný někoho hledá - seznamovat jsme se vlastně vůbec nemuseli, šli jsme spolu na kafe - a za rok byla svatba:-) No prostě chápu, že to hledání je opruz (zvlášť když trvá léta), ale ono se to nakonec nějak vyvine, možná i nečekaně a neplánovaně (zvlášť když jsi aktivní) :-)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?